Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
Pasabahce Sada pohárov na sekt Bistro 270 ml, 6 ks
Katalógové číslo:
108476Popis
Parametre
| Farba: | číra |
| Hmotnosť: | 1,32 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem (ml): | 270 ml |
| Počet kusov v sade: | 6 ks |
| Priemer: | 9,3 cm |
| Umývačka riadu: | áno |
| Výška (cm): | 13,2 cm |