Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od Cena bola stanovená
U vás: utorok 09. 06. 2026
Plynový gril Avenberg z nehrdzavejúcej ocele sbočným horákom Vermont, 136 x 53 x 105,5 cm
Plynový gril Avenberg z nehrdzavejúcej ocele sbočným horákom Vermont, 136 x 53 x 105,5 cm
Katalógové číslo:
713896Popis
- nerezové vyhotovenie s moderným vzhľadom
- 4 hlavné horáky a 1 bočný horák na prípravu príloh
- veľká grilovacia plocha vhodná až pre 15 osôb
- kombinovaný liatinový rošt s miskou na všestranné grilovanie
- vstavaný teplomer na kontrolu teploty
- praktické bočné odkladacie plochy a úložná skrinka
- piezoelektrické zapaľovanie a jednoduchá regulácia výkonu
- 1× plynový gril Vermont
- 1× hlavný grilovací rošt s liatinovou misou a mriežkou
- 1× horný nerezový rošt
- 1× bočný horák s uzatvárateľným vekom
- 1× návod na montáž a použitie
Parametre
| Značka: |
Avenberg
|
| Farba: | strieborná |
| Hĺbka (cm): | 53 cm |
| Materiál: | nerez |
| Maximálny výkon: | 16000 W |
| Šírka (cm): | 136 cm |
| Výška (cm): | 105,5 cm |
| Vyžaduje montáž: | áno |
| Záruka: | 2 roky |