Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Poháre Bettina na biele víno ​​a vodu 470 ml, sada 2 ks Poháre Bettina na biele víno ​​a vodu 470 ml,  sada 2 ks
Poháre Bettina na biele víno ??a vodu 470 ml je jedným z mnohých výrobkov, navrhnutým architektom techniky budúcnosti - Janom Kaplickým. Jedná sa o projekt s najdlhším vývojom v histórii značky Alessi. Riad prichádzajúce z bezprecedentnej asymetrické krivky. Tvar tejto kolekcie skvele doplní každý stôl.Jan Kaplický je svetovo uznávaný architekt, ktorý sa svojou architektonickou kanceláriou Future Systems vytvorili pre značku Alessi kolekciu pre stolovanie Bettina.
0,0 0
38
4Home Kuchyňa a jedáleň Poháre a džbány Poháre Bettina na biele víno ​​a vodu 470 ml, sada 2 ks

Poháre Bettina na biele víno ​​a vodu 470 ml, sada 2 ks

Poháre Bettina na biele víno ​​a vodu 470 ml, sada 2 ks

Dostupnosť: Vypredané

PopisPoháre Bettina na biele víno ??a vodu 470 ml je jedným z mnohých výrobkov, navrhnutým architektom techniky budúcnosti - Janom Kaplickým. Jedná sa o projekt s najdlhším vývojom v histórii značky Alessi. Riad prichádzajúce z bezprecedentnej asymetrické krivky. Tvar tejto kolekcie skvele doplní každý stôl.
 
Jan Kaplický je svetovo uznávaný architekt, ktorý sa svojou architektonickou kanceláriou Future Systems vytvorili pre značku Alessi kolekciu pre stolovanie Bettina.

Farba: transparentná
Materiál: sklo
Objem (ml): 470 ml
Priemer: 9,7 cm
 102543
Zdieľať
alessi

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť