Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od Cena bola stanovená
U vás: do 3 týždňov
Polica Apol Walnut, 3 ks
Polica Apol Walnut, 3 ks
Katalógové číslo:
815189Popis
- materiál: 100 % smrekové drevo
- farba: orech
- šírka: 50 cm
- výška: 6 cm
- hĺbka: 13 cm
- počet kusov v balení: 3
Parametre
| Značka: |
Hanah Home
|
| Dekor: | orech |
| Farba: | tmavohnedá |
| Hĺbka (cm): | 6 cm |
| Krajina pôvodu: | Made in Türkiye |
| Nosnosť: | 0 kg |
| Počet kusov v sade: | 3 ks |
| Šírka (cm): | 50 cm |
| Výška (cm): | 13 cm |