Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 8,49 €
U vás: do 3 týždňov
Police Emse v antracitovej a safírovej dubovejfarbe
Police Emse v antracitovej a safírovej dubovejfarbe
Katalógové číslo:
815233Popis
- materiál: drevotrieska potiahnutá 100 % melamínom
- hrúbka: 18 mm
- rozmery: 53,8 × 108 × 19,6 cm
- farba: antracitová / dub sapphire
Parametre
| Značka: |
Hanah Home
|
| Dekor: | dub zafír |
| Farba: | hnedá |
| Hĺbka (cm): | 19,6 cm |
| Krajina pôvodu: | Made in Türkiye |
| Nosnosť: | 15 kg |
| Šírka (cm): | 53,8 cm |
| Výška (cm): | 108 cm |
| Vyžaduje montáž: | áno |