Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Princess 28 2984 prístroj na výrobu ľadovej trieště Princess 28 2984 prístroj na výrobu ľadovej trieště
Výrobník ľadovej triešte Princess s výkonným tichým motorčekom 55W, vyrobený z robustného plastu so striebornou povrchovou úpravou. Výrobník ľadovej triešte veľmi ľahko drví ľadové kocky - stačí ich vložiť do zásobníka, zľahka stlačiť vršok prístroje a za malú chvíľku je pripravená ľadová triešť pre mnoho druhov občerstvenia.Prístroj na výrobu ľadovej triešte je ideálne nielen pre prípravu nápojov či kokteilov, je tiež vhodný pre chladenie rýb, ovocia alebo servírovanie dezertov. Výrobok nie je určený pre verejné stravovanie, jedná sa o výrobok pre domáce použitie.Rozmery: 15x25x24cm.
0,0 0
38
4Home Domáce spotrebiče Vychytávky do kuchyne Princess 28 2984 prístroj na výrobu ľadovej trieště

Princess 28 2984 prístroj na výrobu ľadovej trieště

Princess 28 2984 prístroj na výrobu ľadovej trieště

Dostupnosť: Vypredané

PopisVýrobník ľadovej triešte Princess s výkonným tichým motorčekom 55W, vyrobený z robustného plastu so striebornou povrchovou úpravou. Výrobník ľadovej triešte veľmi ľahko drví ľadové kocky - stačí ich vložiť do zásobníka, zľahka stlačiť vršok prístroje a za malú chvíľku je pripravená ľadová triešť pre mnoho druhov občerstvenia.
 
Prístroj na výrobu ľadovej triešte je ideálne nielen pre prípravu nápojov či kokteilov, je tiež vhodný pre chladenie rýb, ovocia alebo servírovanie dezertov. Výrobok nie je určený pre verejné stravovanie, jedná sa o výrobok pre domáce použitie.
 
Rozmery: 15x25x24cm.

Farba: strieborná
Výkon: 55 W
 103633
Zdieľať
princess

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Dotazy

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť