Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Princess Compact Flex 117001 kontaktný gril Princess Compact Flex 117001 kontaktný gril
Kontaktný gril Princess Compact Flex 11 7001 - ideálny pre prípravu mäsa, zeleniny,rýb, hydiny, sendvičov a zapečených bagiet, panini, zeleniny. Platničky kontaktného grilu Princess 117001 majú nepripekajúci úpravu pre ľahkú údržbu a vrúbkovaný povrch pre dobrý odvod tuku z grilovaných potravín. Kontaktný gril Princess je vybavený zámkom na veku pre správne uzavretie prístroja, automatickým termostatom. Prevedenie z robustného čierneho horkuodolného plastu s ozdobným nerezovým plátom na prednej časti. Na spodnej časti grilu je umiestnená praktická schránka na prívodný kábel, ktorý nikde neprekáža. Gril nezaberie príliš miesta - je prispôsobený pre skladovanie vo vertikálnej polohe.
4,0 1
34
4Home Domáce spotrebiče Elektrické grily Princess Compact Flex 117001 kontaktný gril

Princess Compact Flex 117001 kontaktný gril

Princess Compact Flex 117001 kontaktný gril

Dostupnosť: Vypredané

Popis



Kontaktný gril Princess Compact Flex 11 7001 - ideálny pre prípravu mäsa, zeleniny,
rýb, hydiny, sendvičov a zapečených bagiet, panini, zeleniny. Platničky kontaktného grilu Princess 117001 majú nepripekajúci úpravu pre ľahkú údržbu a vrúbkovaný povrch pre dobrý odvod tuku z grilovaných potravín. Kontaktný gril Princess je vybavený zámkom na veku pre správne uzavretie prístroja, automatickým termostatom. Prevedenie z robustného čierneho horkuodolného plastu s ozdobným nerezovým plátom na prednej časti. Na spodnej časti grilu je umiestnená praktická schránka na prívodný kábel, ktorý nikde neprekáža. Gril nezaberie príliš miesta - je prispôsobený pre skladovanie vo vertikálnej polohe.

Dĺžka (cm): 24 cm
Prevedenie grilu: stolný
Šírka (cm): 23 cm
Výkon: 800 W
Výška (cm): 11 cm
 674718
Zdieľať
princess

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť