Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Professor FP1105 Multifunkčný robot Professor FP1105 Multifunkčný robot
Hodil by sa vám do domácnosti nejaký pomocník, ktorý zastane veľa práce a tiež vám jej aj mnoho uľahčí? Ak áno, tak práve multifunkčný kuchynský robot Professor FP 1105 je tou správnou voľbou. S týmto prístrojom bude príprava surovín na chutný obed oveľa jednoduchšia. Bohaté príslušenstvo pre sekanie, hnetenie, šľahanie alebo strúhanie sa postará o dokonalé výsledky.Multifunkčný robot Professor FP 1105 disponuje výkonným motorom s príkonom 750 W, ktorý dokáže vyvinúť až 18 000 otáčok za minútu. Ďalej pre docielenie optimálnych výsledkov máte k dispozícii 2 rýchlostné stupne a tiež pulzáciu. Veľkou výhodou je kompaktné prevedenie a tiež prísavné nožičky, ktoré zaručujú vyššiu stabilitu prístroja. Samozrejmosťou pre tento model je bezpečnostná poistka.Bohaté príslušenstvo sa skladá zo sekacieho noža, hnetacieho a šľahacieho nástavca, 7 výmenných strúhadiel, lisu na citrusy. Ďalej máte k dispozícii plastovú miešaciu a rezaciu 1,2 l misu a mixér s vekom a plniacim otvorom, ktorý má objem 1,8 l.
0,0 0
60
4Home Domáce spotrebiče Kuchynské roboty Professor FP1105 Multifunkčný robot

Professor FP1105 Multifunkčný robot

Doprava zadarmo

Professor FP1105 Multifunkčný robot

Dostupnosť: Vypredané

PopisHodil by sa vám do domácnosti nejaký pomocník, ktorý zastane veľa práce a tiež vám jej aj mnoho uľahčí? Ak áno, tak práve multifunkčný kuchynský robot Professor FP 1105 je tou správnou voľbou. S týmto prístrojom bude príprava surovín na chutný obed oveľa jednoduchšia. Bohaté príslušenstvo pre sekanie, hnetenie, šľahanie alebo strúhanie sa postará o dokonalé výsledky.
 
Multifunkčný robot Professor FP 1105 disponuje výkonným motorom s príkonom 750 W, ktorý dokáže vyvinúť až 18 000 otáčok za minútu. Ďalej pre docielenie optimálnych výsledkov máte k dispozícii 2 rýchlostné stupne a tiež pulzáciu. Veľkou výhodou je kompaktné prevedenie a tiež prísavné nožičky, ktoré zaručujú vyššiu stabilitu prístroja. Samozrejmosťou pre tento model je bezpečnostná poistka.
 
Bohaté príslušenstvo sa skladá zo sekacieho noža, hnetacieho a šľahacieho nástavca, 7 výmenných strúhadiel, lisu na citrusy. Ďalej máte k dispozícii plastovú miešaciu a rezaciu 1,2 l misu a mixér s vekom a plniacim otvorom, ktorý má objem 1,8 l.

Farba: biela
Príkon: 750 W
 106292
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť