Professor SP4300 Sušička ovocia Professor SP4300 Sušička ovocia
Sušička ovocia a húb podstatne zrýchľuje proces sušenia čerstvých potravín, ktoré by vám inak trvalo dni, či dokonca týždne a vy tak budete mať neustále po ruke zdravé maškrty, ktoré vám nenarušia životosprávu. Výkonná sušička Professor SP 4300 pracuje rýchlo a veľmi ľahko sa s ňou zaobchádza. Ponúka 5 výškovo nastaviteľných poschodí, do ktorých môžete umiestniť rôzne druhy ovocia, zeleniny, húb, ale aj bylín a iných plodín. Ak ani táto kapacita nestačí, máte možnosť vašu sušičku rozšíriť až na 12 poschodí!Rozmery 29 x 29 cm umožňujú sušenie aj väčších a vyšších kusov. Aby ste mohli proces sušenia sledovať, sú všetky poschodia vyrobené z priehľadného materiálu. O jeho správny priebeh sa stará motorová jednotka s vykurovacím telesom s príkonom 350 W. Sušička ďalej disponuje svetelnou indikáciou a otočným regulátorom teploty. Podľa potreby si na tomto termostate môžete nastaviť teplotu až do 70 ° C. Ak vám po lete ostali zásoby ovocia, zeleniny a húb, ktoré nespotrebujete, sušička vám poskytne spôsob, ako si ich užívať aj po pol roku.
0,0 0
38

Professor SP4300 Sušička ovocia

Výpredaj
Professor SP4300 Sušička ovocia Professor SP4300 Sušička ovocia Professor SP4300 Sušička ovocia Professor SP4300 Sušička ovocia Professor SP4300 Sušička ovocia Professor SP4300 Sušička ovocia Professor SP4300 Sušička ovocia

Professor SP4300 Sušička ovocia

Dostupnosť: Vypredané

PopisSušička ovocia a húb podstatne zrýchľuje proces sušenia čerstvých potravín, ktoré by vám inak trvalo dni, či dokonca týždne a vy tak budete mať neustále po ruke zdravé maškrty, ktoré vám nenarušia životosprávu. Výkonná sušička Professor SP 4300 pracuje rýchlo a veľmi ľahko sa s ňou zaobchádza. Ponúka 5 výškovo nastaviteľných poschodí, do ktorých môžete umiestniť rôzne druhy ovocia, zeleniny, húb, ale aj bylín a iných plodín. Ak ani táto kapacita nestačí, máte možnosť vašu sušičku rozšíriť až na 12 poschodí!
 
Rozmery 29 x 29 cm umožňujú sušenie aj väčších a vyšších kusov. Aby ste mohli proces sušenia sledovať, sú všetky poschodia vyrobené z priehľadného materiálu. O jeho správny priebeh sa stará motorová jednotka s vykurovacím telesom s príkonom 350 W. Sušička ďalej disponuje svetelnou indikáciou a otočným regulátorom teploty. Podľa potreby si na tomto termostate môžete nastaviť teplotu až do 70 ° C. Ak vám po lete ostali zásoby ovocia, zeleniny a húb, ktoré nespotrebujete, sušička vám poskytne spôsob, ako si ich užívať aj po pol roku.

Parametre a špecifikácia

Farba: biela
Príkon: 350 W

Katalógové číslo:

 106287
Zdieľať

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.