Remoska T41 Tria Grey Remoska T41 Tria Grey
Multicooker Remoska® Tria so silikónovými prvkami v klasickej sivej farbe je spotrebič, ktorý vám pomôže zdravo a úsporne variť, piecť a dusiť. To všetko vďaka unikátnemu systému troch viek a jedného hrnca. Použiť ju môžete ako klasickú misu na pečenie, hrniec na varenie a soft-tlakový hrniec. A ešte šetrí miesto vo vašej kuchyni. Remosku Tria môžete používať na všetkých zdrojoch tepla vrátane indukcie.Kombinácia veka na pečenie a hrnca z liateho hliníka funguje ako klasická Remoska®. Veko na pečenie využijete na zapekanie a pečenie všetkých druhov pokrmov. Hlavnou výhodou pečenia v Remoske Tria je jeho jednoduchosť a úspora energie. Vďaka unikátnemu dizajnu udržuje optimálnu teplotu na pečenie (160-180 °C). Veľký hrniec z liateho hliníka môžete využiť aj na klasické varenie na všetkých typoch sporákov vrátane tých indukčných. Doplnený sklenenou pokrievkou so sivým silikónovým okrajom. Hrniec je pre pohodlné omývanie a zvýšenie životnosti potiahnutý trojvrstvovým nepriľnavým povrchom vystuženým čiastočkami oxidov titánu. Najväčšou novinkou pri Remoske Tria je unikátne soft-tlakové veko. S jeho použitím získate soft-tlakový hrniec. Ten umožnňuje dokonalé dusenie a rýchlu prípravu jedál. Potraviny zachovajú všetky potrebné vitamíny a jedlo je tak šťavnaté a plné chuti. Na rozdiel od klasických tlakových hrncov je tu udržovaný mierny tlak, preto tu nehrozí nebezpečenstvo výbuchu. Obsah balenia: veko na pečenie - spodná hliníková časť veka je potiahnutá nepriľnavým povrchom Teflon® Classic a hornú časť chráni nehrdzavejúci plech. S praktickým skleneným okienkom. Veko je napájané odnímateľným elektrickým káblom. soft-tlakové veko - opatrené dizajnovými silikónovými prvkami v sivej farbe a regulačným ventilom so silikónovým krytom aj poistným ventilom sklenená pokrievka so sivým silikónovým lemovaním. Použitý materiál: bezpečnostné tvrdené sklo. liaty hrniec - možné používať na varenie na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie aj na zapekanie v rúre do teploty 220 °C. Všetky plastové časti sú preto zhotovené z teplotne odolných plastov. Hrúbka dna 8 mm. stojan z teplotne odolných plastov Vlastnosti: využiteľný objem: 4,5 litra na varenie/3 litre na pečenie odporúčaná max. výška pokrmu: 8,5 cm na varenie/6-8 cm na pečenie trojvrstvový nepriľnavý povrch vystužený čiastočkami oxidov titánu na steny sa nič neprichytí, po použití stačí vytrieť obrúskom napätie: 220-240 V ~ 50-60 Hz, príkon 610 W
0,0 0
170

Remoska T41 Tria Grey

Doprava zadarmo Novinka
Remoska T41 Tria Grey Remoska T41 Tria Grey Remoska T41 Tria Grey Remoska T41 Tria Grey Remoska T41 Tria Grey Remoska T41 Tria Grey Remoska T41 Tria Grey Remoska T41 Tria Grey Remoska T41 Tria Grey Remoska T41 Tria Grey

Remoska T41 Tria Grey

169,99 €  vrátane DPH
Dostupnosť: Na ceste
U vás: piatok 03. 12. 2021  
Nákupom získate 340 Pohodáčikov

PopisMulticooker Remoska® Tria so silikónovými prvkami v klasickej sivej farbe je spotrebič, ktorý vám pomôže zdravo a úsporne variť, piecť a dusiť. To všetko vďaka unikátnemu systému troch viek a jedného hrnca. Použiť ju môžete ako klasickú misu na pečenie, hrniec na varenie a soft-tlakový hrniec. A ešte šetrí miesto vo vašej kuchyni. Remosku Tria môžete používať na všetkých zdrojoch tepla vrátane indukcie.
 
Kombinácia veka na pečenie a hrnca z liateho hliníka funguje ako klasická Remoska®. Veko na pečenie využijete na zapekanie a pečenie všetkých druhov pokrmov. Hlavnou výhodou pečenia v Remoske Tria je jeho jednoduchosť a úspora energie. Vďaka unikátnemu dizajnu udržuje optimálnu teplotu na pečenie (160-180 °C).
 
Veľký hrniec z liateho hliníka môžete využiť aj na klasické varenie na všetkých typoch sporákov vrátane tých indukčných. Doplnený sklenenou pokrievkou so sivým silikónovým okrajom. Hrniec je pre pohodlné omývanie a zvýšenie životnosti potiahnutý trojvrstvovým nepriľnavým povrchom vystuženým čiastočkami oxidov titánu.
 
Najväčšou novinkou pri Remoske Tria je unikátne soft-tlakové veko. S jeho použitím získate soft-tlakový hrniec. Ten umožnňuje dokonalé dusenie a rýchlu prípravu jedál. Potraviny zachovajú všetky potrebné vitamíny a jedlo je tak šťavnaté a plné chuti. Na rozdiel od klasických tlakových hrncov je tu udržovaný mierny tlak, preto tu nehrozí nebezpečenstvo výbuchu.
 
Obsah balenia:
  • veko na pečenie - spodná hliníková časť veka je potiahnutá nepriľnavým povrchom Teflon® Classic a hornú časť chráni nehrdzavejúci plech. S praktickým skleneným okienkom. Veko je napájané odnímateľným elektrickým káblom.
  • soft-tlakové veko - opatrené dizajnovými silikónovými prvkami v sivej farbe a regulačným ventilom so silikónovým krytom aj poistným ventilom
  • sklenená pokrievka so sivým silikónovým lemovaním. Použitý materiál: bezpečnostné tvrdené sklo.
  • liaty hrniec - možné používať na varenie na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie aj na zapekanie v rúre do teploty 220 °C. Všetky plastové časti sú preto zhotovené z teplotne odolných plastov. Hrúbka dna 8 mm.
  • stojan z teplotne odolných plastov
 
Vlastnosti:
  • využiteľný objem: 4,5 litra na varenie/3 litre na pečenie
  • odporúčaná max. výška pokrmu: 8,5 cm na varenie/6-8 cm na pečenie
  • trojvrstvový nepriľnavý povrch vystužený čiastočkami oxidov titánu
  • na steny sa nič neprichytí, po použití stačí vytrieť obrúskom
  • napätie: 220-240 V ~ 50-60 Hz, príkon 610 W

Parametre a špecifikácia

Elektrika: áno
Farba: sivá
Hmotnosť: 6,5 kg
Indukcia: áno
Materiál: sklo + kov + plast
Objem nádoby: 4,5 l
Plyn: áno
Priemer: 28 cm
Príkon: 610 W
Sklokeramika: áno
Umývačka: áno
Výška (cm): 13 cm

Katalógové číslo:

 124845

Priložené súbory:

manual remoska tria.pdf

Zdieľať
remoska

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť