Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Sada keramických nožov, čierna Sada keramických nožov, čierna
 Sada 2 keramických nožov s bielym ostrím Keramické nože majú plastové držadlá s mäkčeným povrchom soft touch. Ostrie keramického noža je vyrobené z keramického materiálu zvaného oxid zirkoničitý. Táto zlúčenina je veľmi silná a odolná. Nôž je veľmi odolný proti škvrnám a hrdzaveniu. Ľahko sa čistí. Čepeľ do seba neprepustí žiadnu z kyselín obsiahnutých v potravinách. Vitamíny sa vďaka keramické čepeli z potravín nestrácajú. Nôž má nízku hmotnosť a vyvážené ťažisko. Mäso, zelenina či ovocie sa nelepí na nôž. Rozmery: 20,5 cm (dĺžka ostria 10cm) a 24,3 cm (dĺžka ostria 12,5 cm), sila ostria 1,8 mm.
0,0 0
19
4Home Kuchyňa a jedáleň Kuchynské nože Keramické nože Sada keramických nožov, čierna

Sada keramických nožov, čierna

Sada keramických nožov, čierna

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • Sada 2 keramických nožov s bielym ostrím

Keramické nože majú plastové držadlá s mäkčeným povrchom soft touch. Ostrie keramického noža je vyrobené z keramického materiálu zvaného oxid zirkoničitý. Táto zlúčenina je veľmi silná a odolná. Nôž je veľmi odolný proti škvrnám a hrdzaveniu. Ľahko sa čistí. Čepeľ do seba neprepustí žiadnu z kyselín obsiahnutých v potravinách. Vitamíny sa vďaka keramické čepeli z potravín nestrácajú. Nôž má nízku hmotnosť a vyvážené ťažisko. Mäso, zelenina či ovocie sa nelepí na nôž.

Rozmery: 20,5 cm (dĺžka ostria 10cm) a 24,3 cm (dĺžka ostria 12,5 cm), sila ostria 1,8 mm.

Farba: čierna
Materiál: keramika
 120028
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť