Simplehuman Nástenné dobíjacie zrkadlo Sensor pr. 20 cm Simplehuman Nástenné dobíjacie zrkadlo Sensor pr. 20 cm
Vplyvom zlého osvetlenia sa môže stať, že vás aj na oko dobre nanesený makeup na dennom svetle sklame. So zrkadlami Simplehuman sa toho obávať nemusíte. Patentovaný Tru-lux systém osvetlenia dokáže presne napodobniť denné svetlo. Väčšina kozmetických zrkadiel používa slabé alebo nekvalitné osvetlenie. Preto nedokážu presne kopírovať odraz na dennom svetle.Zrkadlá Simplehuman používajú špeciálny Tru-lux LED systém osvetlenia, ktorý zobrazí celé spektrum farieb. Zrkadielko má 600 luxov a index zobrazenia farieb (CRI) 90. Jeho Tru-Lux systém je viac než dvakrát tak jasnejší a presnejší pri napodobňovaní prírodného slnečného svetla, než druhé najlepšie zrkadlo na trhu.Zrkadielko si môžete ľubovoľne vysunúť a následne ho upraviť do mnohých uhlov pre váš absolútny komfort. Používať ho tak môžu rôzne vysokí ľudia v jednej domácnosti. Zrkadielko stačí dobiť približne raz za 4 týždne (pri každodennom používaní). Dobíja sa cez klasický USB kábel. Po nabití ho môžete nechávať zapnuté, aby bolo vždy pripravené rozsvietiť sa podľa vašej potreby.Tradičné žiarovky časom slabnú alebo vyhoria. LED diódy v tomto zrkadle boli vyhodnotené ako nové aj po 40 000 hodinách chodu - čo zodpovedá hodine denne, každý deň, viac než 100 rokov.Presné zakrivenie pre nepokrivenú optiku odrazu - a to aj na okrajoch.Ultra-číre sklo je usadené na kvalitný hliníkový povlak. Vďaka tomu poskytuje zrkadlo presný a čistý odraz.Stabilné rameno z nehrdzavejúcej ocele zabezpečuje hladkú nastaviteľnosť bez námahy.Simplehuman používa iba tie najlepšie materiály a pevnú konštrukciu. Preto výrobky vydržia aj niekoľko rokov každodenného používania.Vlastnosti a parametre: farba: matná nehrdzavejúca oceľ napájanie: vstavaný Lithium-ion akumulátor dĺžka prevádzky: 1 nabitie vydrží 5 týždňov zväčšenie (X): 5 intenzita svetla (LUX): 600 index podania farieb (CRI): 90Predĺžená záruka 5 rokov.Príslušenstvo: USB nabíjačka, čistiaca utierka
0,0 0
192

Simplehuman Nástenné dobíjacie zrkadlo Sensor pr. 20 cm

Doprava zadarmo
Simplehuman Nástenné dobíjacie zrkadlo Sensor pr. 20 cm Simplehuman Nástenné dobíjacie zrkadlo Sensor pr. 20 cm Simplehuman Nástenné dobíjacie zrkadlo Sensor pr. 20 cm

Simplehuman Nástenné dobíjacie zrkadlo Sensor pr. 20 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisVplyvom zlého osvetlenia sa môže stať, že vás aj na oko dobre nanesený makeup na dennom svetle sklame. So zrkadlami Simplehuman sa toho obávať nemusíte. Patentovaný Tru-lux systém osvetlenia dokáže presne napodobniť denné svetlo. Väčšina kozmetických zrkadiel používa slabé alebo nekvalitné osvetlenie. Preto nedokážu presne kopírovať odraz na dennom svetle.
 
Zrkadlá Simplehuman používajú špeciálny Tru-lux LED systém osvetlenia, ktorý zobrazí celé spektrum farieb. Zrkadielko má 600 luxov a index zobrazenia farieb (CRI) 90. Jeho Tru-Lux systém je viac než dvakrát tak jasnejší a presnejší pri napodobňovaní prírodného slnečného svetla, než druhé najlepšie zrkadlo na trhu.
 
Zrkadielko si môžete ľubovoľne vysunúť a následne ho upraviť do mnohých uhlov pre váš absolútny komfort. Používať ho tak môžu rôzne vysokí ľudia v jednej domácnosti. Zrkadielko stačí dobiť približne raz za 4 týždne (pri každodennom používaní). Dobíja sa cez klasický USB kábel. Po nabití ho môžete nechávať zapnuté, aby bolo vždy pripravené rozsvietiť sa podľa vašej potreby.
 
Tradičné žiarovky časom slabnú alebo vyhoria. LED diódy v tomto zrkadle boli vyhodnotené ako nové aj po 40 000 hodinách chodu - čo zodpovedá hodine denne, každý deň, viac než 100 rokov.
 
Presné zakrivenie pre nepokrivenú optiku odrazu - a to aj na okrajoch.
 
Ultra-číre sklo je usadené na kvalitný hliníkový povlak. Vďaka tomu poskytuje zrkadlo presný a čistý odraz.
 
Stabilné rameno z nehrdzavejúcej ocele zabezpečuje hladkú nastaviteľnosť bez námahy.
 
Simplehuman používa iba tie najlepšie materiály a pevnú konštrukciu. Preto výrobky vydržia aj niekoľko rokov každodenného používania.
 
Vlastnosti a parametre:
  • farba: matná nehrdzavejúca oceľ
  • napájanie: vstavaný Lithium-ion akumulátor
  • dĺžka prevádzky: 1 nabitie vydrží 5 týždňov
  • zväčšenie (X): 5
  • intenzita svetla (LUX): 600
  • index podania farieb (CRI): 90
 
Predĺžená záruka 5 rokov.
 
Príslušenstvo: USB nabíjačka, čistiaca utierka
 

Parametre a špecifikácia

Hĺbka (cm): 8 cm
Hmotnosť: 1,2 kg
Materiál: nerez
Priemer: 20 cm
Šírka (cm): 35 cm
Výška (cm): 23 cm

Katalógové číslo:

 690531
Zdieľať
simplehuman

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť