Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Conrad Palermo Plus solárna sada s čerpadlom Conrad Palermo Plus solárna sada s čerpadlom
Čerpadlo s ochranou proti chodu nasucho a preťaženie v spojení s výkonným solárnym modulom vr. akumulátorov. Ak svieti slnko, čerpadlo čerpá automaticky vodu a nabíja sa akumulátory. Ak sa zatiahne, čerpadlo podľa miery nabitia pobeží ešte max 3 hodiny. Čerpací výkon čerpadla je nastaviteľný. Pomocou priložených výtlačných trubiek a 4 rôznych tryskových nadstavcov môžete vytvoriť rôzne fontány alebo cez hadicu pripojiť vodný chrlič. Čerpadlo chráňte pred mrazom, neprevádzkujte ho v zime!
0,0 0
87
4Home Záhrada a hobby Záhradné dekorácie Solárne dekorácie Conrad Palermo Plus solárna sada s čerpadlom

Conrad Palermo Plus solárna sada s čerpadlom

Doprava zadarmo

Conrad Palermo Plus solárna sada s čerpadlom

Dostupnosť: Vypredané

PopisČerpadlo s ochranou proti chodu nasucho a preťaženie v spojení s výkonným solárnym modulom vr. akumulátorov. Ak svieti slnko, čerpadlo čerpá automaticky vodu a nabíja sa akumulátory. Ak sa zatiahne, čerpadlo podľa miery nabitia pobeží ešte max 3 hodiny. Čerpací výkon čerpadla je nastaviteľný. Pomocou priložených výtlačných trubiek a 4 rôznych tryskových nadstavcov môžete vytvoriť rôzne fontány alebo cez hadicu pripojiť vodný chrlič. Čerpadlo chráňte pred mrazom, neprevádzkujte ho v zime!

Maximálny prietok: 240 l/hod
 674680
Zdieľať
conrad

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť