Menu
Spontex Express systém mop s Cifem na podlahu Spontex Express systém mop s Cifem na podlahu
Rýchly a jednoduchý upratovanie sa suchými rukami, oválny vedro s trecími vrúbkovanými stenami a efektívnym žmýkacím systémom zabudovanom v rukoväti, nie je potrebný žiadny pedál na žmýkanie, vďaka efektívnemu žmýkanie je možné používať na všetky typy podláh, vrátane drevených, veľmi jednoduché žmýkanie v niekoľkých krokoch: mop sa vložením do vedra automaticky zloží do tvaru U, kde sa namočí a špeciálny systém vrúbkov pomôže odstrániť nečistoty z náhrady. Po namočení mopu dajte mop do druhej časti, kde je žmýkací systém. Pomocou ťahu rukoväte hore a dole roztáčate mop a ten sa vyžmýka. Mieru vlhkosti ovplyvňujete dĺžkou žmýkanie. Po vyžmýkaniu položte mop na podlahu a pritiahnite tyč smerom k sebe, strany mopu sa uvoľní a môžete začať s upratovaním. Žmýkanie je založené na rotačnom systéme, ktorý účinne vyžmýka mop za Vás a Vaše ruky tak zostanú úplne suché a čisté. Vaša podlaha dostane šetrnú, ale účinnú starostlivosť či už sa jedná o podlahu drevenú, plávajúce alebo z linolea. Mieru vlhkosti mopu si riadite sami, podľa dĺžky žmýkanie. Hlava mopu má náhradu z mikrovlákna, ktorá je tvorená z tisícky vlákien a to zaručuje intenzívnejší kontakt s podlahou. Upratovanie je účinný aj bez čistiacich prostriedkov. Materiál je vysoko absorpčný a pohlcuje nečistoty do svojej štruktúry. Náhradu možno ľahko strhnú a vyprať v práčke. Ľahkú manipuláciu s mopom umožňuje otočná hlava o 360 °, upratovanie je tak ľahký okolo nábytku, v rohoch a pod nábytkom. Oceníte veľmi jednoduché ovládanie, v niekoľkých málo krokoch.ZADARMO Cif na podlahu (viac variantov bez možnosti výberu)!
4,5 40
34

Spontex Express systém mop s Cifem na podlahu

Výpredaj

Spontex Express systém mop s Cifem na podlahu

Dostupnosť: Vypredané

PopisRýchly a jednoduchý upratovanie sa suchými rukami, oválny vedro s trecími vrúbkovanými stenami a efektívnym žmýkacím systémom zabudovanom v rukoväti, nie je potrebný žiadny pedál na žmýkanie, vďaka efektívnemu žmýkanie je možné používať na všetky typy podláh, vrátane drevených, veľmi jednoduché žmýkanie v niekoľkých krokoch:
 
  1. mop sa vložením do vedra automaticky zloží do tvaru U, kde sa namočí a špeciálny systém vrúbkov pomôže odstrániť nečistoty z náhrady.
  2. Po namočení mopu dajte mop do druhej časti, kde je žmýkací systém.
  3. Pomocou ťahu rukoväte hore a dole roztáčate mop a ten sa vyžmýka. Mieru vlhkosti ovplyvňujete dĺžkou žmýkanie.
  4. Po vyžmýkaniu položte mop na podlahu a pritiahnite tyč smerom k sebe, strany mopu sa uvoľní a môžete začať s upratovaním.
 
Žmýkanie je založené na rotačnom systéme, ktorý účinne vyžmýka mop za Vás a Vaše ruky tak zostanú úplne suché a čisté. Vaša podlaha dostane šetrnú, ale účinnú starostlivosť či už sa jedná o podlahu drevenú, plávajúce alebo z linolea. Mieru vlhkosti mopu si riadite sami, podľa dĺžky žmýkanie.
 
Hlava mopu má náhradu z mikrovlákna, ktorá je tvorená z tisícky vlákien a to zaručuje intenzívnejší kontakt s podlahou. Upratovanie je účinný aj bez čistiacich prostriedkov. Materiál je vysoko absorpčný a pohlcuje nečistoty do svojej štruktúry. Náhradu možno ľahko strhnú a vyprať v práčke.
 
Ľahkú manipuláciu s mopom umožňuje otočná hlava o 360 °, upratovanie je tak ľahký okolo nábytku, v rohoch a pod nábytkom. Oceníte veľmi jednoduché ovládanie, v niekoľkých málo krokoch.
 
ZADARMO Cif na podlahu (viac variantov bez možnosti výberu)!

Farba: modrá
Materiál: plast
 833998
Zdieľať
spontex

Hodnotenie

4,5 (40 hodnotení)
95 % zákazníkov odporúča

Dotazy

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť