Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Tlakové hrnce Tlakové hrnce
 Tlakové hrnce DUO 4 +7 l - súprava dvoch hrncov s jednou spoločnou pokrievkou je vyrobená z nerezovej ocele. Obe nádoby majú sendvičové dno, vďaka ktorému budete pokrm pripravovať kratšiu dobu a značne tak ušetríte energiu. Navyše pri varení môžete použiť len minimálne množstvo tuku a pripraviť tak jedlo celkom diétne. Na pokrievke sú dva bezpečnostné ventily. Hrnce sú vhodné na všetky typy tepelných zdrojov vrátane indukčných varičov. Je nutné plniť vždy nádoby iba do označenej výšky hladiny MAX.
0,0 0
42

Tlakové hrnce

Doprava zadarmo

Tlakové hrnce

Dostupnosť: Vypredané

PopisTlakové hrnce DUO 4 +7 l - súprava dvoch hrncov s jednou spoločnou pokrievkou je vyrobená z nerezovej ocele. Obe nádoby majú sendvičové dno, vďaka ktorému budete pokrm pripravovať kratšiu dobu a značne tak ušetríte energiu. Navyše pri varení môžete použiť len minimálne množstvo tuku a pripraviť tak jedlo celkom diétne. Na pokrievke sú dva bezpečnostné ventily. Hrnce sú vhodné na všetky typy tepelných zdrojov vrátane indukčných varičov. Je nutné plniť vždy nádoby iba do označenej výšky hladiny MAX.

 111661
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť