Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Tristar BQ 2815 elektrický barbecue gril Tristar BQ 2815 elektrický barbecue gril
Elektrický barbecue gril Tristar BQ 2815 je vybavený odnímateľným plynule regulovateľným termostatom pre komfortnú obsluhu a grilovanie rôznych druhov potravín. So stabilným nastaviteľným podstavcom o maximálnej výške 92 cm ho môžete využiť na terase, balkóne alebo záhrade. Vysoký výkon 2200W - na dobre prepečené steaky či iného potraviny nebudete dlho čakať ani pri stretnutí s priateľmi, kedy sa zíde naraz viac stravníkov. Barbecue gril Tristar BQ 2815 má XL grilovaciu plochu 46x35 a extra dlhý kábel 3 metre. Grilovacia platňa je vrúbkovaná pre charakteristické opečenie mäsa, jedna jej štvrtina je úplne hladká - tú môžete použiť na prípravu placiek, palaciniek, vajec, apod Gril je robustný, vyrobený z kvalitných materiálov, jeho váha je 7,5 kg a je vybavený systémom pre stekanie prebytočného tuku (do spodnej časti prístroja) - grilované potraviny tukom nenasiaknu, sú chrumkavé. Gril je snímateľný z podstavca, v prípade nepriazne počasia ho možno použiť aj ako stolový v altánku alebo v domácnosti. Na podstavci je umiestnený držiak na dochucovadlá alebo kuchynské náčinie. Praktické veko je nielen dekoratívny, ale v prípade použitia vonku slúži aj ako štít proti vetru a nechcenému ochladzovanie grilovacie platne, po použití sa dá gril zavrieť, do výrobku sa nedostane prach a iné nečistoty.
0,0 0
113
4Home Domáce spotrebiče Elektrické grily Tristar BQ 2815 elektrický barbecue gril

Tristar BQ 2815 elektrický barbecue gril

Doprava zadarmo

Tristar BQ 2815 elektrický barbecue gril

Dostupnosť: Vypredané

PopisElektrický barbecue gril Tristar BQ 2815 je vybavený odnímateľným plynule regulovateľným termostatom pre komfortnú obsluhu a grilovanie rôznych druhov potravín. So stabilným nastaviteľným podstavcom o maximálnej výške 92 cm ho môžete využiť na terase, balkóne alebo záhrade. Vysoký výkon 2200W - na dobre prepečené steaky či iného potraviny nebudete dlho čakať ani pri stretnutí s priateľmi, kedy sa zíde naraz viac stravníkov. Barbecue gril Tristar BQ 2815 má XL grilovaciu plochu 46x35 a extra dlhý kábel 3 metre. Grilovacia platňa je vrúbkovaná pre charakteristické opečenie mäsa, jedna jej štvrtina je úplne hladká - tú môžete použiť na prípravu placiek, palaciniek, vajec, apod Gril je robustný, vyrobený z kvalitných materiálov, jeho váha je 7,5 kg a je vybavený systémom pre stekanie prebytočného tuku (do spodnej časti prístroja) - grilované potraviny tukom nenasiaknu, sú chrumkavé. Gril je snímateľný z podstavca, v prípade nepriazne počasia ho možno použiť aj ako stolový v altánku alebo v domácnosti. Na podstavci je umiestnený držiak na dochucovadlá alebo kuchynské náčinie. Praktické veko je nielen dekoratívny, ale v prípade použitia vonku slúži aj ako štít proti vetru a nechcenému ochladzovanie grilovacie platne, po použití sa dá gril zavrieť, do výrobku sa nedostane prach a iné nečistoty.

Dĺžka (cm): 50 cm
Šírka (cm): 49 cm
Výkon: 2200 W
Výška (cm): 31 cm
 674721
Zdieľať
tristar

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť