TrueLife Ústna sprcha AquaFloss Compact TrueLife Ústna sprcha AquaFloss Compact
Dbajte na správnu zubnú hygienu nielen doma, ale aj na cestách. Vďaka malým rozmerom môžete mať ústnu sprchu neustále sebou. V tandeme s kefkou zničí maximum škodlivých baktérií. Sprcha mieša kvapôčky vody so vzduchom a prúd pod tlakom preženie medzizubnými priestormi. Výsledkom sú zdravé zuby aj ďasná, takže sa môžete naplno smiať. Používanie je oveľa ľahšie a rýchlejšie než čistenie pomocou medzizubných kefiek. Prúd kvapiek vody a vzduchu navyše lepšie prenikne aj do najmenších priestorov. Ústna sprcha zlepšuje prekrvenie ďasien, zároveň účinne odstraňuje baktérie. Tým predchádza ochoreniam, ako je paradentóza a zlepšuje váš dych. Infekcia, zápach a zápaly nemajú šancu. Oproti ostatným ústnym sprchám nie je pripojená k stanici s nádržkou na vodu, zásobník je umiestnený priamo v rukoväti. Do neho môžete okrem obyčajnej vody naliať aj ústnu vodu pre extra porciu sviežosti a hygieny. Má niekoľko režimov, takže si ju plne prispôsobíte svojim potrebám. Ústne sprchy znižujú v kombinácii s kefkou riziko vzniku kazu. Tým pádom vás ušetrí nepríjemných návštev stomatológa i nečakaných nákladov. Obsah balenia: 1x ústna sprcha 1x nabíjacia stanica 2x náhradná hlavica 1x návodTechnické parametre: nádržka na vodu 150 ml - stačí na vyčistenie celého chrupu sila prúdu v 3 režimoch automatický časovač výdrž batérie 30 dní nabíjanie indukčné
4,5 3
45

TrueLife Ústna sprcha AquaFloss Compact

Výpredaj -50% Doprava zadarmo
TrueLife Ústna sprcha AquaFloss Compact TrueLife Ústna sprcha AquaFloss Compact TrueLife Ústna sprcha AquaFloss Compact

TrueLife Ústna sprcha AquaFloss Compact

3 hodnotenia
Pôvodne 89,99 € | Zľava: 45,00 € 44,99 €  vrátane DPH
Dostupnosť: Skladom posledný kus
U vás: pondelok 09. 08. 2021   (kuriérom DPD a SPS)
Nákupom získate 53 Pohodáčikov

PopisDbajte na správnu zubnú hygienu nielen doma, ale aj na cestách. Vďaka malým rozmerom môžete mať ústnu sprchu neustále sebou. V tandeme s kefkou zničí maximum škodlivých baktérií. Sprcha mieša kvapôčky vody so vzduchom a prúd pod tlakom preženie medzizubnými priestormi. Výsledkom sú zdravé zuby aj ďasná, takže sa môžete naplno smiať.
 
Používanie je oveľa ľahšie a rýchlejšie než čistenie pomocou medzizubných kefiek. Prúd kvapiek vody a vzduchu navyše lepšie prenikne aj do najmenších priestorov. Ústna sprcha zlepšuje prekrvenie ďasien, zároveň účinne odstraňuje baktérie. Tým predchádza ochoreniam, ako je paradentóza a zlepšuje váš dych. Infekcia, zápach a zápaly nemajú šancu.
 
Oproti ostatným ústnym sprchám nie je pripojená k stanici s nádržkou na vodu, zásobník je umiestnený priamo v rukoväti. Do neho môžete okrem obyčajnej vody naliať aj ústnu vodu pre extra porciu sviežosti a hygieny.
 
Má niekoľko režimov, takže si ju plne prispôsobíte svojim potrebám. Ústne sprchy znižujú v kombinácii s kefkou riziko vzniku kazu. Tým pádom vás ušetrí nepríjemných návštev stomatológa i nečakaných nákladov.
 
Obsah balenia:
  • 1x ústna sprcha
  • 1x nabíjacia stanica
  • 2x náhradná hlavica
  • 1x návod
 
Technické parametre:
  • nádržka na vodu 150 ml - stačí na vyčistenie celého chrupu
  • sila prúdu v 3 režimoch
  • automatický časovač
  • výdrž batérie 30 dní
  • nabíjanie indukčné

Parametre a špecifikácia

Farba: biela
Materiál: plast

Katalógové číslo:

 689160
Zdieľať
truelife

Hodnotenie

4,5 (3 hodnotenia)
100 % zákazníkov odporúča
1 recenzia

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.