Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Ultrazvukový čistič Ultrazvukový čistič
 dôkladne vyčistí hodinky, okuliare, šperky aj zubné protézy UV čistič je ideálny k dôkladnému vyčisteniu okuliarov, šperkov, hodiniek, zubných protéz alebo CD nosičov. Pomocou tisícov drobných bubliniek všetko dôkladne vyčistí aj z ťažko prístupných miest, a to bez zbytočných agresívnych chemikálií. Navyše mu k tomu stačí len 5 - 6 minút! Stačí len naliať vodu a prístroj zapnúť. Súčasťou je aj vyberateľná miska pre lepšiu manipuláciu s menšími predmetmi. Materiál: plast. Rozmery: 21 x 17,5 x 14,5 cm, objem 550 ml.
0,0 0
26

Ultrazvukový čistič

Výpredaj

Ultrazvukový čistič

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • dôkladne vyčistí hodinky, okuliare, šperky aj zubné protézy

UV čistič je ideálny k dôkladnému vyčisteniu okuliarov, šperkov, hodiniek, zubných protéz alebo CD nosičov. Pomocou tisícov drobných bubliniek všetko dôkladne vyčistí aj z ťažko prístupných miest, a to bez zbytočných agresívnych chemikálií. Navyše mu k tomu stačí len 5 - 6 minút! Stačí len naliať vodu a prístroj zapnúť. Súčasťou je aj vyberateľná miska pre lepšiu manipuláciu s menšími predmetmi.

Materiál: plast.

Rozmery: 21 x 17,5 x 14,5 cm, objem 550 ml.

 600409
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť