Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Village Candle Vonná sviečka v skle Cédrové drevo - White Cedar, 645 g Village Candle Vonná sviečka v skle Cédrové drevo - White Cedar, 645 g
Dekoratívna vonná sviečka v sklenenej dóze s viečkom, vyrobená z parafínu potravinárskej kvality a kvalitných vonných esencií. S lesnou vôňou cédru a bergamotu. Nie je nad to sa občas vypraviť do prírody a dopriať svojej mysli toľko potrebný čerstvý vzduch plný energie a harmónie. So sviečkou s touto doslova lesnou vôňou bude aj rušná veranda na predmestí oázou pokoja.Doba horenia 145 - 170 hodín.Ako zabezpečiť dostatočný plameň sviečky: Hlavnou príčinou malého plamienka je nízka hladina kyslíka vo vnútri sviečky. Môže sa preto zdať, že sviečka nehorí správne. Uistite sa preto, že vosk sa rozohreje až do okrajov. Vosk nevylievajte a knôty nestrihajte. Pri dodržaní tohto odporúčania po dostatočne dlhú dobu sa hladina kyslíka postupne obnoví a plamienok bude opäť horieť jasne.
0,0 0
22

Village Candle Vonná sviečka v skle Cédrové drevo - White Cedar, 645 g

Village Candle Vonná sviečka v skle Cédrové drevo - White Cedar, 645 g

Dostupnosť: Vypredané

PopisDekoratívna vonná sviečka v sklenenej dóze s viečkom, vyrobená z parafínu potravinárskej kvality a kvalitných vonných esencií. S lesnou vôňou cédru a bergamotu. Nie je nad to sa občas vypraviť do prírody a dopriať svojej mysli toľko potrebný čerstvý vzduch plný energie a harmónie. So sviečkou s touto doslova lesnou vôňou bude aj rušná veranda na predmestí oázou pokoja.
 
Doba horenia 145 - 170 hodín.
 
Ako zabezpečiť dostatočný plameň sviečky: Hlavnou príčinou malého plamienka je nízka hladina kyslíka vo vnútri sviečky. Môže sa preto zdať, že sviečka nehorí správne. Uistite sa preto, že vosk sa rozohreje až do okrajov. Vosk nevylievajte a knôty nestrihajte. Pri dodržaní tohto odporúčania po dostatočne dlhú dobu sa hladina kyslíka postupne obnoví a plamienok bude opäť horieť jasne.

Parametre a špecifikácia

Farba: zelená
Veľkosť: 645 g

Katalógové číslo:

 678954
Zdieľať

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.