Village Candle Vonná sviečka v skle Farby jesene - Autumn Colors, 269 g Village Candle Vonná sviečka v skle Farby jesene - Autumn Colors, 269 g
Dekoratívna vonná sviečka v sklenenej dóze s viečkom, vyrobená z parafínu potravinárskej kvality a kvalitných vonných esencií. S hrejivou vôňou pomarančových kvetov, hrušky, mäty a šalvie. Rozjasnite všedné chvíle sviečkou s nevšednou jesennou vôňou,  ktorá oživí váš večer a pohladí na duši.Doba horenia 45 - 55 hodín.Ako zabezpečiť dostatočný plameň sviečky: Hlavnou príčinou malého plamienka je nízka hladina kyslíka vo vnútri sviečky. Môže sa preto zdať, že sviečka nehorí správne. Uistite sa preto, že vosk sa rozohreje až do okrajov. Vosk nevylievajte a knôty nestrihajte. Pri dodržaní tohto odporúčania po dostatočne dlhú dobu sa hladina kyslíka postupne obnoví a plamienok bude opäť horieť jasne.
0,0 0
13

Village Candle Vonná sviečka v skle Farby jesene - Autumn Colors, 269 g

Village Candle Vonná sviečka v skle Farby jesene - Autumn Colors, 269 g

Dostupnosť: Vypredané

PopisDekoratívna vonná sviečka v sklenenej dóze s viečkom, vyrobená z parafínu potravinárskej kvality a kvalitných vonných esencií. S hrejivou vôňou pomarančových kvetov, hrušky, mäty a šalvie. Rozjasnite všedné chvíle sviečkou s nevšednou jesennou vôňou,  ktorá oživí váš večer a pohladí na duši.
 
Doba horenia 45 - 55 hodín.
 
Ako zabezpečiť dostatočný plameň sviečky: Hlavnou príčinou malého plamienka je nízka hladina kyslíka vo vnútri sviečky. Môže sa preto zdať, že sviečka nehorí správne. Uistite sa preto, že vosk sa rozohreje až do okrajov. Vosk nevylievajte a knôty nestrihajte. Pri dodržaní tohto odporúčania po dostatočne dlhú dobu sa hladina kyslíka postupne obnoví a plamienok bude opäť horieť jasne.

Parametre a špecifikácia

Farba: ružová
Veľkosť: 269 g

Katalógové číslo:

 678936
Zdieľať

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť