Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Vonný olej s vôňou melóna Vonný olej s vôňou melóna
Vonný olej s vôňou melónu je ako čistá esencia slnečného letného dňa na španielskej či talianskej pláži. Jeho vôňa ku krásne sladkastá a veľmi povzbudzujúce. Vďaka svojej sladkej vôni je olej obľúbený u detí a iste sa vám osvedčí ako klasická denná vôňa do obývacej izby či kancelárie, kde každému zdvihne náladu.Najčastejšie sa tento olej používa ako vonný olej do aromalampy. Príprava je veľmi jednoduchá. V aromalampe zapálite čajovú sviečku a do žliabku nalejete vodu. Chvíľku počkáte, a keď sa voda začne zahrievať, kvapnete do nej 2-4 kvapky oleja. Nezabudnite vodu priebežne dopĺňať. Ďalej ho môžete využiť pri arómu masážach či osviežujúcich arómu kúpeľoch.Zloženie: vonná esencia + olivový olejNeobsahuje žiadne nebezpečné látky. Nie je kozmetický výrobok.
3,0 4
2

Vonný olej s vôňou melóna

Vonný olej s vôňou melóna

Dostupnosť: Vypredané

PopisVonný olej s vôňou melónu je ako čistá esencia slnečného letného dňa na španielskej či talianskej pláži. Jeho vôňa ku krásne sladkastá a veľmi povzbudzujúce. Vďaka svojej sladkej vôni je olej obľúbený u detí a iste sa vám osvedčí ako klasická denná vôňa do obývacej izby či kancelárie, kde každému zdvihne náladu.
 
Najčastejšie sa tento olej používa ako vonný olej do aromalampy. Príprava je veľmi jednoduchá. V aromalampe zapálite čajovú sviečku a do žliabku nalejete vodu. Chvíľku počkáte, a keď sa voda začne zahrievať, kvapnete do nej 2-4 kvapky oleja. Nezabudnite vodu priebežne dopĺňať. Ďalej ho môžete využiť pri arómu masážach či osviežujúcich arómu kúpeľoch.
 
Zloženie: vonná esencia + olivový olej
 
Neobsahuje žiadne nebezpečné látky. Nie je kozmetický výrobok.

Objem (ml): 10 ml
 594862
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť