Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Wahl WHL-1395-0466 Zastrihovač vlasov Home Pro 100 Combo Wahl WHL-1395-0466 Zastrihovač vlasov Home Pro 100 Combo
Profesionálny pomocník v starostlivosti o Vaše vlasy - WAHL HOME PRO 100 COMBO od amerického výrobcu značky Wahl, ktorý sa dokáže pochváliť výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Ako bonus dostanete od tejto známej americkej značky veľa príslušenstva naviac! Zastrihávač je napájaný elektrickým napájacím káblom, čo je základ pre trvalo kvalitné prísun výkonu pre dokonalý strih a nepretržitú prevádzku. Súčasťou setu je malý cestovný zastrihávač, ktorý je poháňaný 1xAA batériou. Obaja sa vyrába v Európe, preto sa jedná o kvalitné a odolné prístroje, ktoré Vám budú dobre a dlho slúžiť.K setu zastrihávačov dostanete bohatú výbavu navyše. Čo je ďalej vo vnútri balenia? 8 nadstavcov! Je jedno, či svoje vlasy krátime na 3, 6, 10, 13, 16, 19, 22 alebo 25 milimetrov - s tým všetkým si zastrihávač Wahl Home Pre 100 Combo poradia.Ostré nerezové brity z ocele majú samoostriace schopnosť, teda zostanú dlhú dobu ostré ako britva a Váš strih bude vždy ideálne. Súčasťou balenia je aj praktický štetec, ktorým zastrihávače po použití pohodlne a ľahko očistíte.Strany zastrihávača sú bezpečne zaoblené, preto je zaistený hladký a šetrný kontakt s pokožkou. Vaša pleť nebude podráždená a zostane svieža a hladká.Manipulácia sa zastrihávači je veľmi príjemná a pohodlná vďaka veľmi dobre tvarované rukoväte.Popis výrobku:   8 nástavcov pre všetky bežné dĺžky účesov.   Zaoblené špičky šetrné k Vašej pokožke.   Ergonomický dizajn pre dokonalú manipuláciu počas strihania.   Štetec pre praktické a ľahké čistenie po použití.   Elegantné červeno-čierne prevedenie.   Rozmery hlavného prístroja na elektrický pohon sú kompaktné 230 x 157 x 53 mm.
0,0 0
38
4Home Krása a zdravie Starostlivosť o telo Holenie a depilácia Wahl WHL-1395-0466 Zastrihovač vlasov Home Pro 100 Combo

Wahl WHL-1395-0466 Zastrihovač vlasov Home Pro 100 Combo

Wahl WHL-1395-0466 Zastrihovač vlasov Home Pro 100 Combo

Dostupnosť: Vypredané

PopisProfesionálny pomocník v starostlivosti o Vaše vlasy - WAHL HOME PRO 100 COMBO od amerického výrobcu značky Wahl, ktorý sa dokáže pochváliť výborným pomerom medzi cenou a kvalitou. Ako bonus dostanete od tejto známej americkej značky veľa príslušenstva naviac! Zastrihávač je napájaný elektrickým napájacím káblom, čo je základ pre trvalo kvalitné prísun výkonu pre dokonalý strih a nepretržitú prevádzku. Súčasťou setu je malý cestovný zastrihávač, ktorý je poháňaný 1xAA batériou. Obaja sa vyrába v Európe, preto sa jedná o kvalitné a odolné prístroje, ktoré Vám budú dobre a dlho slúžiť.
 
K setu zastrihávačov dostanete bohatú výbavu navyše. Čo je ďalej vo vnútri balenia? 8 nadstavcov! Je jedno, či svoje vlasy krátime na 3, 6, 10, 13, 16, 19, 22 alebo 25 milimetrov - s tým všetkým si zastrihávač Wahl Home Pre 100 Combo poradia.
 
Ostré nerezové brity z ocele majú samoostriace schopnosť, teda zostanú dlhú dobu ostré ako britva a Váš strih bude vždy ideálne. Súčasťou balenia je aj praktický štetec, ktorým zastrihávače po použití pohodlne a ľahko očistíte.
 
Strany zastrihávača sú bezpečne zaoblené, preto je zaistený hladký a šetrný kontakt s pokožkou. Vaša pleť nebude podráždená a zostane svieža a hladká.
Manipulácia sa zastrihávači je veľmi príjemná a pohodlná vďaka veľmi dobre tvarované rukoväte.
 
Popis výrobku:
 
  •   8 nástavcov pre všetky bežné dĺžky účesov.
  •   Zaoblené špičky šetrné k Vašej pokožke.
  •   Ergonomický dizajn pre dokonalú manipuláciu počas strihania.
  •   Štetec pre praktické a ľahké čistenie po použití.
  •   Elegantné červeno-čierne prevedenie.
  •   Rozmery hlavného prístroja na elektrický pohon sú kompaktné 230 x 157 x 53 mm.

Hĺbka (cm): 5,3 cm
Šírka (cm): 15,7 cm
Výška (cm): 23 cm
 352165
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť