Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 29,99 €
U vás: piatok 05. 06. 2026
Záhradný úložný box Keter BRIGHTWOOD 454 l, hnedý
Záhradný úložný box Keter BRIGHTWOOD 454 l, hnedý
Katalógové číslo:
713643Popis
- priestorný úložný priestor na náradie aj textílie
- povrch s realistickou štruktúrou dreva
- odolný plast chrániaci obsah pred vlhkosťou, nečistotami a UV žiarením
- mechanizmus na ľahké otváranie veka
- možnosť využitia ako sedadlo pre 2 osoby
- vhodné do záhrady, na terasu aj na balkón
- 1x úložný box BRIGHTWOOD
- materiál: plast
- farba: tmavo hnedá
- povrch: drevená štruktúra
- otváranie: horné veko s podporným mechanizmom
- nosnosť: vhodné na sedenie pre 2 osoby
- ochrana: proti vlhkosti, nečistotám a UV žiareniu
- umiestnenie: exteriér
- údržba: ľahké čistenie vlhkou handričkou
Parametre
| Značka: |
Keter
|
| Dĺžka (cm): | 145 cm |
| Farba: | hnedá |
| Hmotnosť: | 18 kg |
| Materiál: | plast |
| Nosnosť: | 220 kg |
| Objem (l): | 454 l |
| Šírka (cm): | 70 cm |
| Výška (cm): | 60 cm |