Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Eta 7283 Digi Lancetta žehlička Eta 7283 Digi Lancetta žehlička
ETA 7283.90000 Lancetta je veľmi výkonná žehlička s príkonom 2400 W, veľkou žehliacou plochou Eloxium, pre tie najlepšie výsledky. Ponúka možnosť variabilného nastavenia výstupu pary a funkciu parného šoku. Funkcia Vertical Steam potom zaisťuje možnosť vertikálneho naparovania. Lancetta sa nastavuje pomocou LED displeja, ktorý dáva ľahký prístup k voľbe jedného z ôsmich žehliacich programov. Nádržka na vodu má objem 300 mililitrov. Žehlička ETA Lancetta je bezúdržbová - vďaka funkcii Anti Calc sa v nej neusadzuje žiadny vodný kameň a systém samočistenie jej udržuje vždy v perfektnom stave. Drip stop technológia potom zabezpečí nechcenému odkvapkávaniu vody z dosky. Pre vašu bezpečnosť sa žehlička automaticky vypne ak je bez pohybu 10 minút vo zvislej polohe alebo tridsať sekúnd pri prevrátení.
0,0 0
68
4Home Upratovanie Žehličky a žehlenie Naparovacie žehličky Eta 7283 Digi Lancetta žehlička

Eta 7283 Digi Lancetta žehlička

Doprava zadarmo

Eta 7283 Digi Lancetta žehlička

Dostupnosť: Vypredané

PopisETA 7283.90000 Lancetta je veľmi výkonná žehlička s príkonom 2400 W, veľkou žehliacou plochou Eloxium, pre tie najlepšie výsledky. Ponúka možnosť variabilného nastavenia výstupu pary a funkciu parného šoku. Funkcia Vertical Steam potom zaisťuje možnosť vertikálneho naparovania. Lancetta sa nastavuje pomocou LED displeja, ktorý dáva ľahký prístup k voľbe jedného z ôsmich žehliacich programov. Nádržka na vodu má objem 300 mililitrov. Žehlička ETA Lancetta je bezúdržbová - vďaka funkcii Anti Calc sa v nej neusadzuje žiadny vodný kameň a systém samočistenie jej udržuje vždy v perfektnom stave. Drip stop technológia potom zabezpečí nechcenému odkvapkávaniu vody z dosky. Pre vašu bezpečnosť sa žehlička automaticky vypne ak je bez pohybu 10 minút vo zvislej polohe alebo tridsať sekúnd pri prevrátení.

 

Farba: vínová
Hmotnosť: 1,44 kg
Objem vrecka/nádoby: 0,3 l
Parný ráz: 150 g/min
Príkon: 2400 W
 604586

Súvisacie videa:

Zdieľať
eta

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Dotazy

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť