Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
4Home Značky Koziol

KoziolUž od roku 1927 Koziol vynalieza, vytvára a produkuje výrobky top kvality pre dom. Všetky produkty sú kompletne vyrábané v Nemecku... vyrábané srdcom. V Koziol aj chladiaca voda pochádza z vlastného prírodného prameňa. Od počiatočného nápadu k hotovému, zabalenému výrobku, modelovanie, vývoj, konštrukciu, tvorbu foriem, produkciu, expedíciu, marketing. Všetko nájdete v Erbachu, v Odenwaldských lesoch.
Koziol spolupracuje s najlepšími dizajnérmi a univerzitami z celého sveta. Spoločne s vlastným tímom Werksdesign tvoria tieto talenty ikony dnešnej doby. Napríklad kolekcia AROMA od Matteo Thuna. Alebo TASCHE taška od architekta Alessandra Mendini. Kreatívna sieť založená na zručnostiach, vedomostiach a špičkovej technológii, všetko pod jednou strechou pre produkciu unikátne klasiky. Produkty vyhrávajú najlepšie dizajnové ocenenia - napr. Reddot Design Award - winner 2012, FORM # 2009, 2011, 2013, pre-K product of the year 2011, 2013, Designpreis Deutschland 2010, etc. Produkty Koziol neobsahujú BPA a melamín. K výrobe nie sú používané termoplasty ani zmäkčovadlá. Všetok odpad z produkcie je recyklovaný. 

Výrobky značky Koziol sú zastúpené v nasledujúcich kategóriách:

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť