Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
Ardes U 10 zvlhčovač vzduchu
Katalógové číslo:
119953Popis
- objem nádoby na vodu: 4 l
- vhodné pre miestnosti až do 40m2
- dotykové ovládanie
- 3 úrovne nastavenia - svetelná indikácia
- automatické udržiavanie nastavenej hladiny vlhkosti
- automatické vypnutie pri nedostatku vody alebo vybratí nádoby na vodu
Parametre
| Značka: |
Ardes
|
| Farba: | biela |
| Hĺbka (cm): | 11,5 cm |
| Hmotnosť: | 1,7 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem nádoby: | 4 l |
| Príkon: | 30 W |
| Šírka (cm): | 22 cm |
| Výška (cm): | 30,5 cm |