Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od Cena bola stanovená
Banquet Pekáč s nepriľnavým povrchom MARRONE, 32 x 20 x 11 cm, 5,7 l, s pokrievkou
Katalógové číslo:
132170Popis
Parametre
| Značka: |
Banquet
|
| Elektrika: | áno |
| Farba: | hnedá |
| Hĺbka (cm): | 20 cm |
| Hmotnosť: | 2,79 kg |
| Indukcia: | áno |
| Materiál: | hliník + sklo |
| Mikrovlnka: | nie |
| Objem (l): | 5,7 l |
| Ohrev v rúre: | áno |
| Plyn: | áno |
| Sklokeramika: | áno |
| Šírka (cm): | 32,5 cm |
| Umývačka riadu: | áno |
| Výška (cm): | 11 cm |