Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Čajová kanvica Glass Teapot 1 l, čierna Čajová kanvica Glass Teapot 1 l, čierna
Čajová kanvica Glass Teapot od Eva Solo je praktickým doplnkom do každej kuchyne. Integrované sitko na čaj je umiestnené hneď pod viečkom. Stlačením pružiny vo viečku ponoríte sitko na čaj do horúcej vody. Až je čaj dostatočne vyluhovania, postačí jemne zatlačiť na okraje veka, aby získalo svoj pôvodný tvar a zároveň tak zdvihlo nad hladinu sitko s vylúhovaným čajovanými lístkami.Ďalšou výhodou kanvice je žiaruvzdorné sklo. Vodu môžete ohrievať priamo v kanvici na akomkoľvek zdroji tepla okrem indukcie. Drip-free okraj kanvica zabraňuje odkvapkávaniu. Všetky časti možno umývať v umývačke riadu.
0,0 0
44
4Home Kuchyňa a jedáleň Čaje a káva Čajové kanvice Čajová kanvica Glass Teapot 1 l, čierna

Čajová kanvica Glass Teapot 1 l, čierna

Doprava zadarmo

Čajová kanvica Glass Teapot 1 l, čierna

Dostupnosť: Vypredané

PopisČajová kanvica Glass Teapot od Eva Solo je praktickým doplnkom do každej kuchyne. Integrované sitko na čaj je umiestnené hneď pod viečkom. Stlačením pružiny vo viečku ponoríte sitko na čaj do horúcej vody. Až je čaj dostatočne vyluhovania, postačí jemne zatlačiť na okraje veka, aby získalo svoj pôvodný tvar a zároveň tak zdvihlo nad hladinu sitko s vylúhovaným čajovanými lístkami.
 
Ďalšou výhodou kanvice je žiaruvzdorné sklo. Vodu môžete ohrievať priamo v kanvici na akomkoľvek zdroji tepla okrem indukcie. Drip-free okraj kanvica zabraňuje odkvapkávaniu. Všetky časti možno umývať v umývačke riadu.

Farba: čierna
Materiál: sklo
Objem (l): 1 l
Priemer: 16,6 cm
Výška (cm): 75 cm
 192158
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť