Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Chladnička na usb Chladnička na usb
 veľkosť chladničky na jednu 0,33 l plechovku teplota po zapojení rýchlo klesne na 8 °C napájanie cez USB port 5V nie je potrebné externé napájanie, postačí len napájanie z portu USB chladnička začne chladiť hneď po zapojení do portu Rozmery: 19.4 x 9 x 9 cmHmotnosť: 362 g Nie je nad to, vychutnať si pri počítači dokonale vychladenú plechovku piva alebo koly. Problém pre pravého počítačového leňocha nastáva v okamihu, keď sa musí zdvihnúť zo stoličky a dôjsť si pre osviežujúci nápoj až do kuchyne. Preto sme podľa známeho príslovia "Keď nemôže Mohamed k hore, musí hora k Mohamedovi" tento problém vyriešili. Naša USB chladnička udrží teplotu do 8 °C a pri otvorení dvierok vnútorný priestor osvieti modrá LED dióda. Mini USB chladnička uľahčí život všetkým leňochom a určite poteší všetkých ľudí pracujúcich v kanceláriách.
0,0 0
12

Chladnička na usb

Chladnička na usb

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • veľkosť chladničky na jednu 0,33 l plechovku
  • teplota po zapojení rýchlo klesne na 8 °C
  • napájanie cez USB port 5V
  • nie je potrebné externé napájanie, postačí len napájanie z portu USB
  • chladnička začne chladiť hneď po zapojení do portu

Rozmery: 19.4 x 9 x 9 cm
Hmotnosť: 362 g

Nie je nad to, vychutnať si pri počítači dokonale vychladenú plechovku piva alebo koly. Problém pre pravého počítačového leňocha nastáva v okamihu, keď sa musí zdvihnúť zo stoličky a dôjsť si pre osviežujúci nápoj až do kuchyne. Preto sme podľa známeho príslovia "Keď nemôže Mohamed k hore, musí hora k Mohamedovi" tento problém vyriešili. Naša USB chladnička udrží teplotu do 8 °C a pri otvorení dvierok vnútorný priestor osvieti modrá LED dióda. Mini USB chladnička uľahčí život všetkým leňochom a určite poteší všetkých ľudí pracujúcich v kanceláriách.

Farba: červená
Materiál: plast
 500759
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť