Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Concept SM-3000 Smoothie mixér 2000 W Concept SM-3000 Smoothie mixér 2000 W
Power Smoothie je nielen trendovým pomocníkom vo vašej kuchyni, ale predovšetkým ušetrí čas a prispeje k zdravšiemu životnému štýlu celej vašej rodiny. Vďaka nemu si pripravíte skvelé smoothie z ovocia a zeleniny, polievky, omáčky, dezerty z mrazeného ovocia, náplne do múčnikov, kaše, rôzne druhy rastlinného mlieka a nátierok. Naseká orechy, piškóty aj kocky ľadu. 32 000 otáčok za minútu je rýchlosť, ktorá vám zaistí takmer okamžité spracovanie vložených surovín. Bez hrudiek, s jemnou krémovou konzistenciou. 6 vysoko kvalitných nerezových nožov disponuje ostrím s dlhou životnosťou. Nádoba s objemom 2 litre je vyrobená z Tritan, plastu, ktorý nesie označenie BPA free. To znamená, že neobsahuje zdraviu škodlivé bisfenol. Prístroj má pre uľahčenie 3 prednastavené programy: PULSE pre sekanie potravín, u ktorých chcete kontrolovať hrubosť a je teda potrebné včas proces prerušiť, SMOOTHIE na prípravu smoothie kokteilov a ICE pre sekanie ľadu. Každé tlačidlo predvoľby je modro podsvietené.Okrem toho si môžete nastaviť ďalších až 24 rýchlostí pootočením gombíka ovládania.Pre lepšie spracovanie väčšieho množstva surovín alebo pri príprave zmrzliny oceníte vtláčadlo, ktoré dokonale zapadne do tvarovo prispôsobeného veka.Technické parametre: Objem tritanové nádoby: 2,0 l Tlačidlá programov pre prípravu pokrmov PULSE, ICE a SMOOTHIE Plynulá regulácia otáčok 32 000 otáčok / min. 6 nerezových nožov Modré LED podsvietenie protišmykové nožičky bezpečnosťou poistka Jednoduchá údržba a čistenie Farba: nerez + čierna Napätie: 220 - 240 Vpríslušenstvo: vtláčadlo
0,0 0
155
4Home Domáce spotrebiče Mixéry a šľahače Smoothie Concept SM-3000 Smoothie mixér 2000 W

Concept SM-3000 Smoothie mixér 2000 W

Doprava zadarmo

Concept SM-3000 Smoothie mixér 2000 W

Dostupnosť: Vypredané

PopisPower Smoothie je nielen trendovým pomocníkom vo vašej kuchyni, ale predovšetkým ušetrí čas a prispeje k zdravšiemu životnému štýlu celej vašej rodiny. Vďaka nemu si pripravíte skvelé smoothie z ovocia a zeleniny, polievky, omáčky, dezerty z mrazeného ovocia, náplne do múčnikov, kaše, rôzne druhy rastlinného mlieka a nátierok. Naseká orechy, piškóty aj kocky ľadu. 32 000 otáčok za minútu je rýchlosť, ktorá vám zaistí takmer okamžité spracovanie vložených surovín. Bez hrudiek, s jemnou krémovou konzistenciou. 6 vysoko kvalitných nerezových nožov disponuje ostrím s dlhou životnosťou. Nádoba s objemom 2 litre je vyrobená z Tritan, plastu, ktorý nesie označenie BPA free. To znamená, že neobsahuje zdraviu škodlivé bisfenol.
 
Prístroj má pre uľahčenie 3 prednastavené programy: PULSE pre sekanie potravín, u ktorých chcete kontrolovať hrubosť a je teda potrebné včas proces prerušiť, SMOOTHIE na prípravu smoothie kokteilov a ICE pre sekanie ľadu. Každé tlačidlo predvoľby je modro podsvietené.
 
Okrem toho si môžete nastaviť ďalších až 24 rýchlostí pootočením gombíka ovládania.
 
Pre lepšie spracovanie väčšieho množstva surovín alebo pri príprave zmrzliny oceníte vtláčadlo, ktoré dokonale zapadne do tvarovo prispôsobeného veka.
 
Technické parametre:
 • Objem tritanové nádoby: 2,0 l
 • Tlačidlá programov pre prípravu pokrmov PULSE, ICE a SMOOTHIE
 • Plynulá regulácia otáčok
 • 32 000 otáčok / min.
 • 6 nerezových nožov
 • Modré LED podsvietenie
 • protišmykové nožičky
 • bezpečnosťou poistka
 • Jednoduchá údržba a čistenie
 • Farba: nerez + čierna
 • Napätie: 220 - 240 V
 
príslušenstvo:
 • vtláčadlo

Objem (l): 2 l
Príkon: 2000 W
 106401
Zdieľať
concept

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť