Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Concept VS5050 stojanový ventilátor Concept VS5050 stojanový ventilátor
Stojanový ventilátor Concept VS5050 predstavuje príjemné a rýchle osvieženie počas horúcich letných dní. Ľahko ho umiestnite do akejkoľvek miestnosti, kde práve potrebujete. Vyberať môžete z troch rýchlostí prúdenia vzduchu.Disponuje nastaviteľnou výškou a sklopnou vrtuľou na presné cielenie prúdu vzduchu. Hlava ventilátora je osadená tromi lopatkami a umožňuje nasmerovanie podľa vašich potrieb – horizontálne aj vertikálne. Rovnomerné šírenie chladného vzduchu po miestnosti zaistí funkcia oscilácie s uhlom otáčania 80 ± 5°.Obsluha ventilátora VS5050 je veľmi jednoduchá a intuitívna. Na zadnej strane hlavy ventilátora je umiestnené otočné koliesko, pomocou ktorého nastavíte požadovanú rýchlosť, a tlačidlo pre ovládanie rotácie. Ventilátor je usadený na stabilnej základni, ktorá zaisťuje maximálnu bezpečnosť počas prevádzky a zabraňuje nechcenému prevrhnutiu. Vrtuľa je opatrená ochrannou mriežkou, vďaka ktorej sa nedostanete k rotujúcim lopatkám, takže nehrozí žiadne nebezpečenstvo zranenia alebo nechceného styku s vonkajšími predmetmi.
0,0 0
32

Concept VS5050 stojanový ventilátor

Novinka
Concept VS5050 stojanový ventilátor Concept VS5050 stojanový ventilátor Concept VS5050 stojanový ventilátor Concept VS5050 stojanový ventilátor Concept VS5050 stojanový ventilátor Concept VS5050 stojanový ventilátor Concept VS5050 stojanový ventilátor Concept VS5050 stojanový ventilátor Concept VS5050 stojanový ventilátor Concept VS5050 stojanový ventilátor

Concept VS5050 stojanový ventilátor

31,99 €  vrátane DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 31,99 €
Dostupnosť: Skladom
U vás: pondelok 27. 05. 2024
Nákupom získate 69 Pohodáčikov

PopisStojanový ventilátor Concept VS5050 predstavuje príjemné a rýchle osvieženie počas horúcich letných dní. Ľahko ho umiestnite do akejkoľvek miestnosti, kde práve potrebujete. Vyberať môžete z troch rýchlostí prúdenia vzduchu.
 
Disponuje nastaviteľnou výškou a sklopnou vrtuľou na presné cielenie prúdu vzduchu. Hlava ventilátora je osadená tromi lopatkami a umožňuje nasmerovanie podľa vašich potrieb – horizontálne aj vertikálne. Rovnomerné šírenie chladného vzduchu po miestnosti zaistí funkcia oscilácie s uhlom otáčania 80 ± 5°.
 
Obsluha ventilátora VS5050 je veľmi jednoduchá a intuitívna. Na zadnej strane hlavy ventilátora je umiestnené otočné koliesko, pomocou ktorého nastavíte požadovanú rýchlosť, a tlačidlo pre ovládanie rotácie. Ventilátor je usadený na stabilnej základni, ktorá zaisťuje maximálnu bezpečnosť počas prevádzky a zabraňuje nechcenému prevrhnutiu. Vrtuľa je opatrená ochrannou mriežkou, vďaka ktorej sa nedostanete k rotujúcim lopatkám, takže nehrozí žiadne nebezpečenstvo zranenia alebo nechceného styku s vonkajšími predmetmi.
 

Parametre a špecifikácia

Dĺžka prívodného kábla: 1,5 m
Farba: čierna
Hĺbka (cm): 70 cm
Hlučnosť: 65 dB
Hmotnosť: 2,75 kg
Príkon: 40 W
Šírka (cm): 70 cm
Výška (cm): 125 cm

Katalógové číslo:

 807721
Zdieľať
concept

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.