Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Nástenné hodiny zamilovaní slony Nástenné hodiny zamilovaní slony
Štýlové nástenné hodiny s krásnym motívom slonov môžu byť originálnym darčekom alebo zaujímavou dekoráciou. Hodiny sú vybavené precíznym, kryštálovým hodinovým strojčekom so strednou odchýlkou ??menej ako 3 sekundy za deň. Hodinový strojček je napájaný 1 tužkovú batériou AA, ktorá nie je súčasťou dodávky. Je úžasné pozorovať správanie a konanie zvierat. Ako ukazuje zaujímavý obrázok na týchto nástenných hodinách, s láskou a oddanosťou sa môžeme stretnúť aj vo zvieracej ríši. Dvaja zamilované slony sú toho dôkazom. Ako asi ich vzájomné dvorenia dopadne? Ich príbeh si môže každý z nás dorozprávať vo svojej fantázii.
0,0 0
13

Nástenné hodiny zamilovaní slony

Nástenné hodiny zamilovaní slony

Dostupnosť: Vypredané

PopisŠtýlové nástenné hodiny s krásnym motívom slonov môžu byť originálnym darčekom alebo zaujímavou dekoráciou. Hodiny sú vybavené precíznym, kryštálovým hodinovým strojčekom so strednou odchýlkou ??menej ako 3 sekundy za deň.

 

Hodinový strojček je napájaný 1 tužkovú batériou AA, ktorá nie je súčasťou dodávky.

 

Je úžasné pozorovať správanie a konanie zvierat. Ako ukazuje zaujímavý obrázok na týchto nástenných hodinách, s láskou a oddanosťou sa môžeme stretnúť aj vo zvieracej ríši. Dvaja zamilované slony sú toho dôkazom. Ako asi ich vzájomné dvorenia dopadne? Ich príbeh si môže každý z nás dorozprávať vo svojej fantázii.

Farba: sivá
Hĺbka (cm): 2 cm
Šírka (cm): 22 cm
Výška (cm): 22 cm
 501229
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť