Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
DOMO DO337IP indukčný varič jednoplatničkový
Katalógové číslo:
805129Popis
Parametre
| Značka: |
Domo
|
| Dĺžka prívodného kábla: | 1,5 m |
| Farba: | čierna |
| Hĺbka (cm): | 34 cm |
| Hmotnosť: | 1,9 kg |
| Materiál: | sklokeramika |
| Príkon: | 2000 W |
| Šírka (cm): | 27 cm |
| Výška (cm): | 6,5 cm |