Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
DOMO DO8715P elektrický lievanečník
Katalógové číslo:
120661Popis
- typ prístroja: elektrický lívanečník/palacinkovač
- 2 platničky s priemerom 18 cm
- vysoko kvalitný nepriľnavý povrch ILAG® Corflon Ultra
- odnímateľný prívodný kábel
- podsvietený vypínač signalizujúci zapnutý prístroj
- poistka proti prehriatiu
- drevené roztieradlo na palacinky
- naberačka
Parametre
| Značka: |
Domo
|
| Dĺžka prívodného kábla: | 1,02 m |
| Farba: | čierna |
| Hĺbka (cm): | 30 cm |
| Hmotnosť: | 2,1 kg |
| Materiál: | nerez |
| Príkon: | 1000 W |
| Šírka (cm): | 47,4 cm |
| Výška (cm): | 8,7 cm |