Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Drevené kocky Krtko a dopravné prostriedky, 20 kociek, viacfarebná Drevené kocky Krtko a dopravné prostriedky, 20 kociek, viacfarebná
 sada 20 kociek s rôznymi dopravnými prostriedkami Sada 20 kociek zobrazuj krtka s rôznymi dopravnými prostriedkami. Vhodné pre deti od 5 do 6 rokov. Obrázkové kocky podporujú u najmenších detí koordináciu a motoriku pri búraní a stavaní komínov, napomáhajú chápanie príčiny a následku. U starších detí pri skladaní obrázkov rozvíja fantáziu a logické myslenie a motivujú k rozprávaniu príbehov. 6 obrázkov - 6 kociek v kartónovej škatuľke. Drevené obrázkové kocky DINO sú vyrobené v Českej republike zo zdravotne nezávadnách materiálov a sú bezpečnou a kvalitné hračkou. Rozmery balenia: 25,5 x21x4, 5 cm.
0,0 0
12
4Home AAAAA QUANTI Drevené kocky Krtko a dopravné prostriedky, 20 kociek, viacfarebná

Drevené kocky Krtko a dopravné prostriedky, 20 kociek, viacfarebná

Výpredaj

Drevené kocky Krtko a dopravné prostriedky, 20 kociek, viacfarebná

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • sada 20 kociek
  • s rôznymi dopravnými prostriedkami

Sada 20 kociek zobrazuj krtka s rôznymi dopravnými prostriedkami. Vhodné pre deti od 5 do 6 rokov. Obrázkové kocky podporujú u najmenších detí koordináciu a motoriku pri búraní a stavaní komínov, napomáhajú chápanie príčiny a následku. U starších detí pri skladaní obrázkov rozvíja fantáziu a logické myslenie a motivujú k rozprávaniu príbehov. 6 obrázkov - 6 kociek v kartónovej škatuľke.

Drevené obrázkové kocky DINO sú vyrobené v Českej republike zo zdravotne nezávadnách materiálov a sú bezpečnou a kvalitné hračkou.

 

Rozmery balenia: 25,5 x21x4, 5 cm.

 

 

 

 

 

 

Farba: mix farieb
Materiál: drevo
 502089
Zdieľať
dinotoys

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť