Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Fatboy® Edison the PETIT Fatboy® Edison the PETIT
Nový Edison the Petit sa môže pochváliť niekoľkými špecifikáciami budúcej generácie, ktoré sú šialené a úžasné zároveň a vďaka ktorým (obrazne i doslova) septembra od hlavy až k päte. Rovnako ako jej veľký brat dostala lampička Edison the Petit svoje meno po vynálezcovi žiarovky (1879): Thomasovi Alva Edisonovi. Jej nové vnútorné vybavenie využíva technológiou LED, bol by na nej skutočný Edison asi naozaj hrdý. Na rozdiel od svojho starého ja, september teraz úplne celá od hlavy až k päte. Elegantný obrysy jej malej postavy sú prekrásne zvýraznené, je ako žeravá supermodelka. Niekedy sa stane, že vnútorné zmeny môžu spôsobiť veľkú premenu i navonok. 2 rôznym odtiene svetla. Svieti celých 6 hodín, keď je na najvyššej svetelný výkon. Je vyrobená z odolného materiálu. Súčasťou je batéria aj nabíjačka.
4,5 1
56

Fatboy® Edison the PETIT

Doprava zadarmo

Fatboy® Edison the PETIT

Dostupnosť: Vypredané

PopisNový Edison the Petit sa môže pochváliť niekoľkými špecifikáciami budúcej generácie, ktoré sú šialené a úžasné zároveň a vďaka ktorým (obrazne i doslova) septembra od hlavy až k päte.
Rovnako ako jej veľký brat dostala lampička Edison the Petit svoje meno po vynálezcovi žiarovky (1879): Thomasovi Alva Edisonovi. Jej nové vnútorné vybavenie využíva technológiou LED, bol by na nej skutočný Edison asi naozaj hrdý. Na rozdiel od svojho starého ja, september teraz úplne celá od hlavy až k päte.
Elegantný obrysy jej malej postavy sú prekrásne zvýraznené, je ako žeravá supermodelka. Niekedy sa stane, že vnútorné zmeny môžu spôsobiť veľkú premenu i navonok. 2 rôznym odtiene svetla. Svieti celých 6 hodín, keď je na najvyššej svetelný výkon. Je vyrobená z odolného materiálu. Súčasťou je batéria aj nabíjačka.

Farba: biela
Priemer: 16 cm
Príkon: 1 W
Výška (cm): 25 cm
 503049
Zdieľať
fatboy

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť