Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Headu Puzzle Hravá farma 7v1 Headu Puzzle Hravá farma 7v1
Skladačková sada Hravá farma obsahuje sedem samostatných veľkých puzzle s rôznym počtom dielikov. V súlade s princípmi Headu nie je puzzle len obyčajnou skladačkou, ale súčasne podporuje rad ďalších zručností. Farebne odlíšená zadná strana umožňuje triedenie do skupín. Počet dielikov je volený tak, aby s rastúcou veľkosťou zvieratka rástol progresívne tiež počet dielikov. Dieťa si porovnávaním veľkostí zvieratiek a ich radením zdokonaľuje logické myslenie. Vďaka tvarom je možné zo všetkých zložených puzzle vytvoriť pyramídu začínajúcich najväčším a končiac najmenším zvieratkom. Výrobky Headu sú vyvinuté podľa najnovších vedeckých poznatkov, zábavnou formou spontánne stimulujú inteligenciu a podporujú schopnosť trvalého učenia.Špecifikácia a obsah balenia: 7 veľkých progresívnych puzzle počet dielikov podľa veľkosti zvieratka (2-4-5-6-8-9-12 dielikov) približná veľkosť dielika: 5 - 20 cm (hrubé a odolné dieliky) zo zložených zvieratiek možno vytvoriť pyramídu farebné odlíšenie zadných strán pre jednoduché roztriedenie dielikov samoopravný puzzle systém (nedá chybne zložiť, dieťa tak samo chybu identifikuje a napraví) vzdelávacia hračka STEM (veda, technológia, inžinierstvo, matematika)Doporučené pre deti vo veku do 2 do 5 rokov.
0,0 0
18

Headu Puzzle Hravá farma 7v1

Headu Puzzle Hravá farma 7v1

Dostupnosť: Vypredané

PopisSkladačková sada Hravá farma obsahuje sedem samostatných veľkých puzzle s rôznym počtom dielikov. V súlade s princípmi Headu nie je puzzle len obyčajnou skladačkou, ale súčasne podporuje rad ďalších zručností. Farebne odlíšená zadná strana umožňuje triedenie do skupín. Počet dielikov je volený tak, aby s rastúcou veľkosťou zvieratka rástol progresívne tiež počet dielikov. Dieťa si porovnávaním veľkostí zvieratiek a ich radením zdokonaľuje logické myslenie. Vďaka tvarom je možné zo všetkých zložených puzzle vytvoriť pyramídu začínajúcich najväčším a končiac najmenším zvieratkom.
 
Výrobky Headu sú vyvinuté podľa najnovších vedeckých poznatkov, zábavnou formou spontánne stimulujú inteligenciu a podporujú schopnosť trvalého učenia.
 
Špecifikácia a obsah balenia:
  • 7 veľkých progresívnych puzzle
  • počet dielikov podľa veľkosti zvieratka (2-4-5-6-8-9-12 dielikov)
  • približná veľkosť dielika: 5 - 20 cm (hrubé a odolné dieliky)
  • zo zložených zvieratiek možno vytvoriť pyramídu
  • farebné odlíšenie zadných strán pre jednoduché roztriedenie dielikov
  • samoopravný puzzle systém (nedá chybne zložiť, dieťa tak samo chybu identifikuje a napraví)
  • vzdelávacia hračka STEM (veda, technológia, inžinierstvo, matematika)
 
Doporučené pre deti vo veku do 2 do 5 rokov.
 

Parametre a špecifikácia

Materiál: papier
Odporúčaný vek od: 2 rokov
Počet kusov v sade: 7 ks

Katalógové číslo:

 684363
Zdieľať
headu

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.