Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Hra o manželstve Albi Hra o manželstve Albi
 600 otázok vtipné kreslenie Albi Hra o manželstve. Ako dobre poznáte svojho partnera či partnerku? Aké obľúbené jedlo má rád alebo rada? Aké sú jeho a jej tajné sny? Hra o manželstve vám prináša dohromady 600 otázok, vrátane vtipného kreslenia. Otázky sú rozdelené do troch kategórií. Pomocou otázok zahrievacích, záludných a otázok na telo zistíte, ako dobre sa poznáte a po čom vaša drahá polovička túži. Cieľom hry je odpovedať na otázky tak, ako odpovie váš náprotivok na otázku a zároveň sa v odpovediach zhodnúť. Nejde o to, za každú cenu vyhrať, ale užiť si príjemnú zábavu. Napriek tomu na víťaza čaká potom zaslúžená odmena.
0,0 0
20
4Home AAAAA QUANTI Hra o manželstve Albi

Hra o manželstve Albi

Hra o manželstve Albi

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • 600 otázok
  • vtipné kreslenie

 

Albi Hra o manželstve. Ako dobre poznáte svojho partnera či partnerku? Aké obľúbené jedlo má rád alebo rada? Aké sú jeho a jej tajné sny? Hra o manželstve vám prináša dohromady 600 otázok, vrátane vtipného kreslenia. Otázky sú rozdelené do troch kategórií. Pomocou otázok zahrievacích, záludných a otázok na telo zistíte, ako dobre sa poznáte a po čom vaša drahá polovička túži. Cieľom hry je odpovedať na otázky tak, ako odpovie váš náprotivok na otázku a zároveň sa v odpovediach zhodnúť. Nejde o to, za každú cenu vyhrať, ale užiť si príjemnú zábavu. Napriek tomu na víťaza čaká potom zaslúžená odmena.

Odporúčaný vek od: 18 rokov
Počet hráčov: 2 až 3
Približná doba hrania: 30 až 60 min
 502508
Zdieľať
albi

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť