Kela 10-dielne keramické syrové fondue NATURA Kela 10-dielne keramické syrové fondue NATURA
Fondue vymysleli švajčiarski alpskí pastieri, ktorí žili ďaleko od civilizácie a jedli len to, čo si sami vyrobili - chlieb a syr. Teplé syrové omáčky pripravovali z jedného až dvoch druhov syra a vína alebo čerešňovice. Až oveľa neskôr vznikli ďalšie kombinácie.Výborné syrové fondue pripravíte predovšetkým z ementálu, nivy či hermelínu. Syr rozpustíte v hrnci na miernom ohni. Pridať môžete trochu smotany, korenia alebo cesnaku. Na ihlice potom napichujete kúsky pečiva alebo mäsa a máčate je v rozpustenej syrovej hmote.Syrový fondue set pozostávajúci z 10 dielov, je vyrobený v kombinácii žiaruvzdornej keramiky, kovu, dreva, plastu a nehrdzavejúcej ocele.Set obsahuje: 1x keramickú dekorovanú panvicu s rukoväťou 1x drevenú tácku 1x kovový stojanček 1x nehrdzavejúci horák 6x nehrdzavejúcu vidličku s plastovou rukoväťou
0,0 0
95

Kela 10-dielne keramické syrové fondue NATURA

Doprava zadarmo
Kela 10-dielne keramické syrové fondue NATURA

Kela 10-dielne keramické syrové fondue NATURA

Dostupnosť: Vypredané

PopisFondue vymysleli švajčiarski alpskí pastieri, ktorí žili ďaleko od civilizácie a jedli len to, čo si sami vyrobili - chlieb a syr. Teplé syrové omáčky pripravovali z jedného až dvoch druhov syra a vína alebo čerešňovice. Až oveľa neskôr vznikli ďalšie kombinácie.
 
Výborné syrové fondue pripravíte predovšetkým z ementálu, nivy či hermelínu. Syr rozpustíte v hrnci na miernom ohni. Pridať môžete trochu smotany, korenia alebo cesnaku. Na ihlice potom napichujete kúsky pečiva alebo mäsa a máčate je v rozpustenej syrovej hmote.
 
Syrový fondue set pozostávajúci z 10 dielov, je vyrobený v kombinácii žiaruvzdornej keramiky, kovu, dreva, plastu a nehrdzavejúcej ocele.
 
Set obsahuje:
  • 1x keramickú dekorovanú panvicu s rukoväťou
  • 1x drevenú tácku
  • 1x kovový stojanček
  • 1x nehrdzavejúci horák
  • 6x nehrdzavejúcu vidličku s plastovou rukoväťou

Parametre a špecifikácia

Farba: čierna
Materiál: keramika
Počet kusov v sade: 10 ks
Priemer: 22 cm
Umývačka: áno
Výška (cm): 9 cm

Katalógové číslo:

 116208
Zdieľať
kela

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.