Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
Kleine Wolke Protišmyková podložka béžová, 36 x 72 cm
Katalógové číslo:
702070Popis
- vyrobená z kaučuku (nedráždi pokožku)
- prateľná v práčke na 40 °C (nebieliť, nežehliť, chemicky nečistiť)
- zaručí bezpečnosť a stabilitu
Parametre
| Značka: |
Kleine Wolke
|
| Dĺžka (cm): | 72 cm |
| Farba: | béžová |
| Materiál: | guma |
| Odporúčané pranie: | 40 °C |
| Rozmery: | 36 x 72 cm |
| Sušička: | nie |
| Šírka (cm): | 36 cm |
| Výška (cm): | 1 cm |