Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Kompostér, 450l, čierna, 80 x 80 x 81 cm Kompostér, 450l, čierna, 80 x 80 x 81 cm

Záhradný plastový kompostér. Každý majiteľ záhradky veľmi dobre vie, ako užitočný je kvalitný kompost. Vaše zelenina i kvety budú rásť rýchlejšie a budú aj o poznanie väčšie. Preto si kúpte tento kvalitný plastový kompostér as výrobou kompostu môžete začať ihneď! Kompostér má vynikajúci systém prevzdušňovanie, vďaka čomu plnohodnotný humus vzniká až 5x rýchlejšie ako v klasickom kompostéru. Plastový kompostér má jeden vrchný plniaci otvor a jeden vyberací spodný otvor. Jednoducho ho zostavíte bez použitia náradia.

 

 

0,0 0
32
4Home Záhrada a hobby Záhradná technika Kompostéry Kompostér, 450l, čierna, 80 x 80 x 81 cm

Kompostér, 450l, čierna, 80 x 80 x 81 cm

Kompostér, 450l, čierna, 80 x 80 x 81 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisZáhradný plastový kompostér. Každý majiteľ záhradky veľmi dobre vie, ako užitočný je kvalitný kompost. Vaše zelenina i kvety budú rásť rýchlejšie a budú aj o poznanie väčšie. Preto si kúpte tento kvalitný plastový kompostér as výrobou kompostu môžete začať ihneď! Kompostér má vynikajúci systém prevzdušňovanie, vďaka čomu plnohodnotný humus vzniká až 5x rýchlejšie ako v klasickom kompostéru. Plastový kompostér má jeden vrchný plniaci otvor a jeden vyberací spodný otvor. Jednoducho ho zostavíte bez použitia náradia.

 

 

Farba: čierna
Materiál: plast
Objem (l): 450 l
Veľkosť: 80 x 80 x 81 cm
 603825
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť