Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od Cena bola stanovená
U vás: pondelok 11. 05. 2026
Kvalitex Bavlnené obliečky Nordic Yves modrá, 200 x 200 cm, 2x 70 x 90 cm
Kvalitex Bavlnené obliečky Nordic Yves modrá, 200 x 200 cm, 2x 70 x 90 cm
- 200 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm
- 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
- 200 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm
- 220 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm
- 240 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm
Katalógové číslo:
244476Popis
Obliečky z kolekcie Nordic sú vyrobené z kvalitnej hustej bavlnenej tkaniny. Farebné ladenie aj vzory vychádzajú zo škandinávskeho štýlu, charakteristického svetlými farbami a decentným zdobením. Bavlnené obliečky YVES modré zdobí rastlinný motív v odtieňoch modrej s béžovými a oranžovými detailmi.
Francúzske obliečky sú vyrobené z jednej šírky tkaniny, preto nie sú uprostred zošité a dezén nie je narušený žiadnym nevzhľadným švom.
Obliečky sa bežne vyrábajú so zipsovým uzáverom. Všitý zips patrí dnes medzi vysoko žiadané a to z dôvodu veľmi ľahkého prezliekania lôžkovín. Na výrobu je použiť zipsový uzáver s kôstkovým jazdcom, ktorý nijako nevyčnieva z obliečok. Zapínanie obliečok je vyrobené s tzv. zámkom, kde nie je zips v plnej šírke obliečok, ale je odšitý 10cm od kraja, rohy obliečok sú teda spevnené.
Pred prvým použitím prosím obliečky vyperte. Rozmery obliečok uvádzame už po vyzrážaní, kde sú nové obliečky vyrobené s rozmerovou rezervou. Zrážanlivosť bavlnených tkanín patrí k bežným vlastnostiam.
Dodržujte prosím symboly údržby uvedené na textilnej etikete na výrobku. Neodporúčame posteľnú bielizeň sušiť v sušičke, ale ak napriek tomu chcete použiť sušičku, zvoľte dlhší program s nižšou teplotou sušenia. Určite obliečky perte, sušte a žehlite naruby. Žehliť obliečky odporúčame v mierne navlhčenom stave, pretože preschnuté obliečky sa Vám budú veľmi zle žehliť.
Posteľné obliečky sú vyrobené v ČR.
Súprava obsahuje:
2x obliečka na vankúš 70 x 90 cm
1x obliečka na prikrývku 200 x 200 cm
Parametre
| Značka: |
Kvalitex
|
| Farba: | modrá |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčané pranie: | 60 °C |
| Rozmery prikrývky: | 200 x 200 cm |
| Rozmery vankúša: | 70 x 90 cm |
| Sušička: | áno |
| Typ postele: | dvojlôžko štandard |
| Veľkosť: | 200 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm |
| Zapínanie: | zips |
| Žehlenie: | odporúčame žehliť na strednú teplotu |