Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od Cena bola stanovená
U vás: utorok 12. 05. 2026
Kvalitex Krepové obliečky Kvietky béžová, 240 x 200 cm, 2x 70 x 90 cm
Kvalitex Krepové obliečky Kvietky béžová, 240 x 200 cm, 2x 70 x 90 cm
Katalógové číslo:
244493Popis
Krepové obliečky sú vyrobené z kvalitnej bavlny. Krepové obliečky sa nemusia žehliť a je tu veľmi jednoduchá údržba. Vneste do svojej spálne pokoj a jemnosť s obliečkami Kvietky béžová. Decentný béžový podklad zdobia drobné kvetinové motívy v prírodných tónoch. Obliečky sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí túžia po pokojnom a útulnom prostredí s nádychom vidieka alebo vintage štýlu.
Obliečky sa bežne vyrábajú so zipsovým uzáverom. Všitý zips patrí dnes medzi vysoko žiadané a to z dôvodu veľmi ľahkého prezliekania lôžkovín. Na výrobu je použitý zipsový uzáver s kôstkovým jazdcom, ktorý nijako nevyčnieva z obliečok. Zapínanie obliečok je vyrobené s tzv. zámkom, kde nie je zips v plnej šírke obliečok, ale je odšitý 10cm od kraja, rohy obliečok sú teda spevnené.
Pred prvým použitím prosím obliečky vyperte. Rozmery obliečok uvádzame už po vyzrážaní, kde sú nové obliečky vyrobené s rozmerovou rezervou. Zrážanlivosť bavlnených tkanín patrí k bežným vlastnostiam. Dodržujte prosím symboly údržby uvedené na textilnej etikete na výrobku. Neodporúčame posteľnú bielizeň sušiť v sušičke, ale ak napriek tomu chcete použiť sušičku, zvoľte dlhší program s nižšou teplotou sušenia. Určite obliečky perte a sušte naruby. Krepové obliečky sa nemusia žehliť a je tu veľmi jednoduchá údržba.
Posteľné obliečky sú vyrobené v ČR.
Súprava obsahuje:
2x obliečka na vankúš 70 x 90 cm
1x obliečka na prikrývku 240 x 200 cm
Parametre
| Značka: |
Kvalitex
|
| Farba: | béžová |
| Materiál: | 100% bavlna krep |
| Odporúčané pranie: | 60 °C |
| Rozmery prikrývky: | 240 x 200 cm |
| Rozmery vankúša: | 70 x 90 cm |
| Sušička: | nie |
| Typ postele: | dvojlôžko štandard |
| Veľkosť: | 240 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm |
| Zapínanie: | zips |
| Žehlenie: | nesmie sa žehliť |