Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
Lamart LT1216 panvica Poele, pr. 24 cm
Katalógové číslo:
133087Popis
Parametre
| Značka: |
Lamart
|
| Elektrika: | áno |
| Farba: | béžová |
| Indukcia: | áno |
| Materiál: | hliník |
| Plyn: | áno |
| Priemer: | 24 cm |
| Sklokeramika: | áno |
| Typ panvice: | Univerzálny |
| Umývačka riadu: | áno |
| Veľkosť: | pr. 24 cm |
| Výška (cm): | 5,4 cm |