LanitPlast Plugin NEW 6x10 Standard LanitPlast Plugin NEW 6x10 Standard
LanitGarden PLUGIN NEW = modernizovaný modelový rad 2016 doplnená o dve nové strešné lišty, ktoré spevňujú strešnú konštrukciu skleníka a výrazne tak zvyšujú jej odolnosť proti poškodeniu veterným počasím alebo snehom - viac info tu.Verzia STANDARD = obsahom dodávky je len hliníková konštrukcia, presklenie z polykarbonátu a pozinkovaná oceľová základňa.Skleníky radu LanitGarden Plugin NEW 6'sú zaradené do kategórie HOBBY - sú v Českej republike skompletizované z jednotlivých komponetov. K skleníkom je v SR doplnené polykarbonátové presklenie. Presklenie z polykarbonátu je zasunuté do hliníkových profilov. Jedná sa o moderné dokonalé riešenie, ktoré zásadne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku. Súčasne sa výrazne zvýšila aj odolnosť skleníku voči nárazom vetra i snehovému zaťaženie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov, presklenie je z tepelno-izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4 mm.Obsahom balenia:sú jednokrídlové posuvné dvere (š xv otvoru = 58 x 163 cm), AL profily, presklenia, 2x strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, pozinkovaná oceľová základňa, všetok spojovací materiál. Skleník možné postaviť buď na murovanú (betónovú, inú) podmurovku alebo na základňu z pozinkovaného plechu (obsiahnutá v balení). Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - poličky, regály, automatické otvárače k ??týmto okienkam, odkvapové sady, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy.Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným českým montážnym návodom. Balené v kvalitnom papierovej kartóne.Upozornenie:Ak máte v úmysle stavbu murované alebo betónové podmurovky, tak ju stavajte až po zakúpení skleníka a po montáži oceľovej základne (alebo konštrukcie skleníka). Uvádzané rozmery skleníka sú max vonkajšie rozmery skleníka a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky.Parametre: Str. okna: 2x Dvere: posuvné Svetlosť dverí (š x v): 0,58 x 1,63 m Ukotvenie presklenia: presklenie zasunuté v AL profile Materiál konštrukcie: eloxovaný hliník sila 1,0 mm Materiál presklenia: komôrkový polykarbonát 4 mm (Veľká Británia) Záruka na presklenie: 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím Základňa pribalená: áno
0,0 0
350

LanitPlast Plugin NEW 6x10 Standard

LanitPlast Plugin NEW 6x10 Standard

Dostupnosť: Vypredané

PopisLanitGarden PLUGIN NEW = modernizovaný modelový rad 2016 doplnená o dve nové strešné lišty, ktoré spevňujú strešnú konštrukciu skleníka a výrazne tak zvyšujú jej odolnosť proti poškodeniu veterným počasím alebo snehom - viac info tu.
 
Verzia STANDARD = obsahom dodávky je len hliníková konštrukcia, presklenie z polykarbonátu a pozinkovaná oceľová základňa.
 
Skleníky radu LanitGarden Plugin NEW 6'sú zaradené do kategórie HOBBY - sú v Českej republike skompletizované z jednotlivých komponetov. K skleníkom je v SR doplnené polykarbonátové presklenie. Presklenie z polykarbonátu je zasunuté do hliníkových profilov. Jedná sa o moderné dokonalé riešenie, ktoré zásadne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku. Súčasne sa výrazne zvýšila aj odolnosť skleníku voči nárazom vetra i snehovému zaťaženie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov, presklenie je z tepelno-izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4 mm.
 
Obsahom balenia:
sú jednokrídlové posuvné dvere (š xv otvoru = 58 x 163 cm), AL profily, presklenia, 2x strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, pozinkovaná oceľová základňa, všetok spojovací materiál. Skleník možné postaviť buď na murovanú (betónovú, inú) podmurovku alebo na základňu z pozinkovaného plechu (obsiahnutá v balení). Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - poličky, regály, automatické otvárače k ??týmto okienkam, odkvapové sady, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy.
 
Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným českým montážnym návodom. Balené v kvalitnom papierovej kartóne.
 
Upozornenie:
Ak máte v úmysle stavbu murované alebo betónové podmurovky, tak ju stavajte až po zakúpení skleníka a po montáži oceľovej základne (alebo konštrukcie skleníka). Uvádzané rozmery skleníka sú max vonkajšie rozmery skleníka a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky.
 
Parametre:
  • Str. okna: 2x
  • Dvere: posuvné
  • Svetlosť dverí (š x v): 0,58 x 1,63 m
  • Ukotvenie presklenia: presklenie zasunuté v AL profile
  • Materiál konštrukcie: eloxovaný hliník sila 1,0 mm
  • Materiál presklenia: komôrkový polykarbonát 4 mm (Veľká Británia)
  • Záruka na presklenie: 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím
  • Základňa pribalená: áno

Dĺžka (cm): 315 cm
Plocha: 5,99 m2
Šírka (cm): 190 cm
Výška (cm): 195 cm
 604018
Zdieľať
lanitplast

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť