Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

LotusGrill Gril žltá LotusGrill Gril žltá
Užite si maximálne pohodlie pri grilovaní s uhlím bez dymu. LotusGrill je revolučný bezdymový gril na drevené uhlie vhodný pre použitie v prírode aj v interiéri. Vďaka unikátnej konštrukcii a sympatickým rozmerom môžete grilovať doma na balkóne, na terase, na chalupe, v kempe, v parku, na lodi alebo na rybách bez toho aby ste fajčili svojmu okoliu pod nos.Revolučné riešenie - bez dymuŽeravé srdce grilu, kde je zásobník na uhlie, nepríde do styku s odkapávajícím tukom. Vďaka tomuto riešeniu LotusGrill griluje bez zápachu a dymu, tým pádom aj bez zdraviu škodlivých látok.Tichý ventilátor, napájaný 4 batériami AA, sa veľmi rýchlo postará o rovnomerné nahriatie dreveného uhlia. V priebehu 2-3 minút tak môžete začať grilovať! Prevádzkovú teplotu ľahko regulujete pomocou otočného ovládača klapky prívodu vzduchu.Bezpečnosť predovšetkýmS LotusGrillem sa nespálite! Má telo tvorené dvoma plášťami, aby bol maximálne bezpečný pre vás aj vaše deti. Vonkajšia stena grilu sa nezahrieva, takže gril môžete mať priamo na stole alebo ho ľubovoľne prenášať v priebehu grilovania. V prípade prevrhnutia či pádu grilu zabraňujú úniku žeravých uhlíkov zo zásobníka bezpečnostné svorky.Bez námahy a ekonomickyLotusGrill možno ľahko rozložiť na jednotlivé diely takže už žiadna námaha pri čistení a údržbe. Grilovací rošt a misa na tuk sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele a možno ich umývať v umývačke riadu.Grilovanie s LotusGrillem je zároveň ekonomické. Zásobník s kapacitou 300 gramov dreveného uhlia LotusGrill vydrží 45-60 minút prevádzky!Ku každému grilu ZDARMA: praktická taška pre ľahký prenos v ruke aj na chrbte, gélový podpaľovač LotusGrill na etanolovej báze, 1 kg prírodného dreveného uhlia LotusGrill z tvrdého bukového dreva a sada batérií AA.Prečo zvoliť LotusGrill:• grilovanie bez dymu a škodlivín• pripravený na grilovanie 3 minúty• chladné steny pri grilovaní - nespálite sa• bezpečnostné svorky proti vysypaniu uhlia• kvalitné materiály - nerezové časti možno umývať v umývačke• ekonomickosť - 180 g uhlia až na 1 hodinu grilovania• ľahké prenášanie• hodnotné vybavenie ku grilu ZADARMO
5,0 1
154

LotusGrill Gril žltá

Výpredaj Doprava zadarmo
LotusGrill Gril žltá LotusGrill Gril žltá LotusGrill Gril žltá LotusGrill Gril žltá LotusGrill Gril žltá LotusGrill Gril žltá LotusGrill Gril žltá LotusGrill Gril žltá

LotusGrill Gril žltá

Dostupnosť: Vypredané

PopisUžite si maximálne pohodlie pri grilovaní s uhlím bez dymu. LotusGrill je revolučný bezdymový gril na drevené uhlie vhodný pre použitie v prírode aj v interiéri. Vďaka unikátnej konštrukcii a sympatickým rozmerom môžete grilovať doma na balkóne, na terase, na chalupe, v kempe, v parku, na lodi alebo na rybách bez toho aby ste fajčili svojmu okoliu pod nos.
 
Revolučné riešenie - bez dymu
Žeravé srdce grilu, kde je zásobník na uhlie, nepríde do styku s odkapávajícím tukom. Vďaka tomuto riešeniu LotusGrill griluje bez zápachu a dymu, tým pádom aj bez zdraviu škodlivých látok.
 
Tichý ventilátor, napájaný 4 batériami AA, sa veľmi rýchlo postará o rovnomerné nahriatie dreveného uhlia. V priebehu 2-3 minút tak môžete začať grilovať! Prevádzkovú teplotu ľahko regulujete pomocou otočného ovládača klapky prívodu vzduchu.
 
Bezpečnosť predovšetkým
S LotusGrillem sa nespálite! Má telo tvorené dvoma plášťami, aby bol maximálne bezpečný pre vás aj vaše deti. Vonkajšia stena grilu sa nezahrieva, takže gril môžete mať priamo na stole alebo ho ľubovoľne prenášať v priebehu grilovania. V prípade prevrhnutia či pádu grilu zabraňujú úniku žeravých uhlíkov zo zásobníka bezpečnostné svorky.
 
Bez námahy a ekonomicky
LotusGrill možno ľahko rozložiť na jednotlivé diely takže už žiadna námaha pri čistení a údržbe. Grilovací rošt a misa na tuk sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele a možno ich umývať v umývačke riadu.
 
Grilovanie s LotusGrillem je zároveň ekonomické. Zásobník s kapacitou 300 gramov dreveného uhlia LotusGrill vydrží 45-60 minút prevádzky!
 
Ku každému grilu ZDARMA: praktická taška pre ľahký prenos v ruke aj na chrbte, gélový podpaľovač LotusGrill na etanolovej báze, 1 kg prírodného dreveného uhlia LotusGrill z tvrdého bukového dreva a sada batérií AA.
 
Prečo zvoliť LotusGrill:
• grilovanie bez dymu a škodlivín
• pripravený na grilovanie 3 minúty
• chladné steny pri grilovaní - nespálite sa
• bezpečnostné svorky proti vysypaniu uhlia
• kvalitné materiály - nerezové časti možno umývať v umývačke
• ekonomickosť - 180 g uhlia až na 1 hodinu grilovania
• ľahké prenášanie
• hodnotné vybavenie ku grilu ZADARMO

Parametre a špecifikácia

Farba: žltá
Hmotnosť: 3,7 kg
Materiál: nerez
Priemer: 35 cm
Výška (cm): 23,5 cm

Katalógové číslo:

 674629
Zdieľať
lotusgrill

Hodnotenie

5,0 (1 hodnotenie)
100 % zákazníkov odporúča

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.