Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Mlynček na soľ a korenie Russell Hobbs ALLURE 1827 Mlynček na soľ a korenie Russell Hobbs ALLURE 1827
 keramické mlecie hlavice elegantný dizajn Allure mlynček 2 v 1 na soľ a korenie je ľahko ovládateľný jednoduchým stlačením tlačidla, s nastaviteľným stupňom mletia, keramické mlecie hlavice. Šikovný mechanizmus umožňuje mlieť každú z náplní samostatne. Elegantné reliéfne logo tvorí designový prvok. Povrch z matného chrómu s čiernymi prvkami. Unikátny mechanizmus 2 v 1 umožňuje mlieť každú z náplní samostatne. Jednoduché ovládanie jednoduchým stlačením tlačidla. Kapacita pre soľ 88g a korenie 48g. Nastaviteľný stupeň hrubosti mletia. Vrátane stojanu pre uskladnenie. Batériový (4 x AA batterie - nie sú súčasťou balenia).
0,0 0
37
4Home Kuchyňa a jedáleň Mlynčeky, soľničky a koreničky Mlynček na soľ a korenie Russell Hobbs ALLURE 1827

Mlynček na soľ a korenie Russell Hobbs ALLURE 1827

Mlynček na soľ a korenie Russell Hobbs ALLURE 1827

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • keramické mlecie hlavice
  • elegantný dizajn

Allure mlynček 2 v 1 na soľ a korenie je ľahko ovládateľný jednoduchým stlačením tlačidla, s nastaviteľným stupňom mletia, keramické mlecie hlavice. Šikovný mechanizmus umožňuje mlieť každú z náplní samostatne. Elegantné reliéfne logo tvorí designový prvok. Povrch z matného chrómu s čiernymi prvkami. Unikátny mechanizmus 2 v 1 umožňuje mlieť každú z náplní samostatne. Jednoduché ovládanie jednoduchým stlačením tlačidla.

 

Kapacita pre soľ 88g a korenie 48g. Nastaviteľný stupeň hrubosti mletia. Vrátane stojanu pre uskladnenie. Batériový (4 x AA batterie - nie sú súčasťou balenia).

 101377
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť