NUK hrnček Magic Cup s viečkom 230 ml, modrá NUK hrnček Magic Cup s viečkom 230 ml, modrá
Mnohí rodičia by si iste priali vedieť trochu kúzliť, pokiaľ ide o učenie svojich deti piť z hrnčeka bez ich pomoci. To, čo staršie deti dnes považujú za samozrejmosť, sa malí musia ešte učiť. Magic Cup je vhodný pre deti od 8 mesiacov a práve jeho dizajn môže byť veľkým pomocníkom v tejto dôležitej fáze vývoja dieťaťa.Hrnček má nový typ pitného okraja, ktorý je dookola 360°. Deti tak môžu piť kdekoľvek na tomto okraji, akonáhle začnú sať, otvorí sa tesnenie. Silikónový disk sa chová ako tesnenie, ktoré bráni rozliatiu nápoja. Manipulácia a čistenie sú obzvlášť jednoduché, pretože pohár sa skladá len zo troch častí, ktoré je možné umývať v umývačke riadu. Vlastnosti a parametre: NUK Magic Cup je vyrobený z vysoko kvalitného polypropylénu kompatibilný so všetkými ostatnými výrobkami radu NUK Easy Learning vhodný pre deti od 8 mesiacov
0,0 0
12

NUK hrnček Magic Cup s viečkom 230 ml, modrá

NUK hrnček Magic Cup s viečkom 230 ml, modrá

Dostupnosť: Vypredané

PopisMnohí rodičia by si iste priali vedieť trochu kúzliť, pokiaľ ide o učenie svojich deti piť z hrnčeka bez ich pomoci. To, čo staršie deti dnes považujú za samozrejmosť, sa malí musia ešte učiť. Magic Cup je vhodný pre deti od 8 mesiacov a práve jeho dizajn môže byť veľkým pomocníkom v tejto dôležitej fáze vývoja dieťaťa.
 
Hrnček má nový typ pitného okraja, ktorý je dookola 360°. Deti tak môžu piť kdekoľvek na tomto okraji, akonáhle začnú sať, otvorí sa tesnenie. Silikónový disk sa chová ako tesnenie, ktoré bráni rozliatiu nápoja. Manipulácia a čistenie sú obzvlášť jednoduché, pretože pohár sa skladá len zo troch častí, ktoré je možné umývať v umývačke riadu.
 
Vlastnosti a parametre:
  • NUK Magic Cup je vyrobený z vysoko kvalitného polypropylénu
  • kompatibilný so všetkými ostatnými výrobkami radu NUK Easy Learning
  • vhodný pre deti od 8 mesiacov

Farba: modrá
Materiál: plast
Objem (ml): 230 ml
Umývačka: áno
 117358
Zdieľať
nuk

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť