Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od Cena bola stanovená
Orava Šnekový nízkootáčkový odšťavovač, 200 W
Katalógové číslo:
123455Popis
- veľká podávacia hubica - odšťaví aj celé ovocie
- spätný chod
- tichý chod motora
- max. otáčky odstreďovania: 65 ot/minúta
Parametre
| Značka: |
Orava
|
| Farba: | čierna |
| Hĺbka (cm): | 20,5 cm |
| Hlučnosť: | 56 dB |
| Hmotnosť: | 5,2 kg |
| Materiál: | nerez |
| Príkon: | 200 W |
| Šírka (cm): | 24 cm |
| Výška (cm): | 56,5 cm |