Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Philips Radii UltraEfficient solárne vonkajšie stĺpikové LED svietidlo 1,3 W 3000K 60 cm, čierna Philips Radii UltraEfficient solárne vonkajšie stĺpikové LED svietidlo 1,3 W 3000K 60 cm, čierna
Stĺpikové solárne svietidlo s PIR senzorom RADII z kolekcie vonkajšieho ultra úsporného osvetlenia značky Philips vás nadchne svojim moderným dizajnom, ktorý skvele doplní každý kút vašej záhrady. Vďaka vysokému krytiu IP44 je chránené pred striekajúcou vodou, hrdzou a prachom.Pohybový senzor so súmrakovým čidlom je umiestnený v hornej časti svietidla. Tieto svietidlá využívajú systém Philips Ultra Efficient Solar, vďaka ktorému na plne nabitú batériu vydržia svietiť jasným svetlom až 40 hodín. To stačí na celú NOC dokonca aj za veľmi zlého počasia alebo keď je zamračené. Svetlo je plne napájané solárnou energiou, takže nepotrebujete elektrické vedenie a môžete ho umiestniť kamkoľvek. Akonáhle je batéria takmer vybitá, svietidlo svieti tlmene.Okrúhle telo svietidla je zhotovené z odolného plastu s čiernou povrchovou úpravou a je doplnené o dvojitý plastový difúzor - vonkajší kryt je číry a vnútorný menší kryt zdroja je biely. Súčasťou svietidla je sklenený solárny panel s vymeniteľnou dobíjacou batériou Li-ion 1800 mAh. Integrovaný LED zdroj s príkonom 1 x 1,3 W so svietivosťou až 250 lm a teplotou chromatickosti 3000 K (neutrálne žlté svetlo). Intenzitu nie je možné stmievať. Životnosť zdroja je ohromujúca, dosahuje až 50 000 hodín. Pýši sa energetickou triedou A.Vo vnútri svietidla je umiestnený prepínač, ktorým je možné pohybový senzor prepnúť do troch režimov (OFF/AUTO/ON). Režim OFF (predvolené nastavenie) - svietidlo sa pohybom nerozsvieti, režim AUTO - svietidlo je vypnuté a zapne sa iba, keď zaznamená pohyb, režim ON - svietidlo svieti stále tlmeným svetlom a keď zaznamená pohyb, tak zvýši svoju intenzitu. Svietidlo je vybavené funkciou "Auto linkable lights", kedy sa svietidlá z rovnakej skupiny automaticky zapnú, keď zaznamenajú pohyb. Komunikujú medzi sebou pomocou Bluetooth technológie. Nie je potrebná žiadna ďalšia aplikácia či príslušenstvo. Všetko je možné nastaviť pomocou integrovaného prepínača.Môžete si vytvoriť až 3 skupiny svietidiel (A, B, C) alebo svietidlo nastaviť do skupiny X, kedy nie je prepojené so žiadnym ďalším svietidlom. Oba dva vypínače sú umiestnené pod vrchným krytom. Súčasťou balenia je zapichovací hrot na umiestnenie do zeme. Je určené na napájanie na vstupné napätie 4 V.
0,0 0
104

Philips Radii UltraEfficient solárne vonkajšie stĺpikové LED svietidlo 1,3 W 3000K 60 cm, čierna

Zľava -10% Doprava zadarmo
Philips Radii UltraEfficient solárne vonkajšie stĺpikové LED svietidlo 1,3 W 3000K 60 cm, čierna Philips Radii UltraEfficient solárne vonkajšie stĺpikové LED svietidlo 1,3 W 3000K 60 cm, čierna Philips Radii UltraEfficient solárne vonkajšie stĺpikové LED svietidlo 1,3 W 3000K 60 cm, čierna Philips Radii UltraEfficient solárne vonkajšie stĺpikové LED svietidlo 1,3 W 3000K 60 cm, čierna

Philips Radii UltraEfficient solárne vonkajšie stĺpikové LED svietidlo 1,3 W 3000K 60 cm, čierna

Pôvodne 115,49 € | Zľava: 11,50 € 103,99 €  vrátane DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 103,99 €
Dostupnosť: Skladom
U vás: utorok 04. 06. 2024
Nákupom získate 256 Pohodáčikov

PopisStĺpikové solárne svietidlo s PIR senzorom RADII z kolekcie vonkajšieho ultra úsporného osvetlenia značky Philips vás nadchne svojim moderným dizajnom, ktorý skvele doplní každý kút vašej záhrady. Vďaka vysokému krytiu IP44 je chránené pred striekajúcou vodou, hrdzou a prachom.
 
Pohybový senzor so súmrakovým čidlom je umiestnený v hornej časti svietidla. Tieto svietidlá využívajú systém Philips Ultra Efficient Solar, vďaka ktorému na plne nabitú batériu vydržia svietiť jasným svetlom až 40 hodín. To stačí na celú NOC dokonca aj za veľmi zlého počasia alebo keď je zamračené. Svetlo je plne napájané solárnou energiou, takže nepotrebujete elektrické vedenie a môžete ho umiestniť kamkoľvek. Akonáhle je batéria takmer vybitá, svietidlo svieti tlmene.
 
Okrúhle telo svietidla je zhotovené z odolného plastu s čiernou povrchovou úpravou a je doplnené o dvojitý plastový difúzor - vonkajší kryt je číry a vnútorný menší kryt zdroja je biely. Súčasťou svietidla je sklenený solárny panel s vymeniteľnou dobíjacou batériou Li-ion 1800 mAh. Integrovaný LED zdroj s príkonom 1 x 1,3 W so svietivosťou až 250 lm a teplotou chromatickosti 3000 K (neutrálne žlté svetlo). Intenzitu nie je možné stmievať. Životnosť zdroja je ohromujúca, dosahuje až 50 000 hodín. Pýši sa energetickou triedou A.
 
Vo vnútri svietidla je umiestnený prepínač, ktorým je možné pohybový senzor prepnúť do troch režimov (OFF/AUTO/ON). Režim OFF (predvolené nastavenie) - svietidlo sa pohybom nerozsvieti, režim AUTO - svietidlo je vypnuté a zapne sa iba, keď zaznamená pohyb, režim ON - svietidlo svieti stále tlmeným svetlom a keď zaznamená pohyb, tak zvýši svoju intenzitu. Svietidlo je vybavené funkciou "Auto linkable lights", kedy sa svietidlá z rovnakej skupiny automaticky zapnú, keď zaznamenajú pohyb. Komunikujú medzi sebou pomocou Bluetooth technológie. Nie je potrebná žiadna ďalšia aplikácia či príslušenstvo. Všetko je možné nastaviť pomocou integrovaného prepínača.
 
Môžete si vytvoriť až 3 skupiny svietidiel (A, B, C) alebo svietidlo nastaviť do skupiny X, kedy nie je prepojené so žiadnym ďalším svietidlom. Oba dva vypínače sú umiestnené pod vrchným krytom. Súčasťou balenia je zapichovací hrot na umiestnenie do zeme. Je určené na napájanie na vstupné napätie 4 V.
 

Parametre a špecifikácia

Farba: čierna
Hĺbka (cm): 17,5 cm
Hmotnosť: 0,91 kg
Krytie: 44
Materiál: plast
Príkon: 1,3 W
Šírka (cm): 17,5 cm
Výška (cm): 60 cm

Katalógové číslo:

 705301
Zdieľať
philips

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.